روسیه ممکن است سودهای اضافی فلزات را برای تثبیت قیمت ها به بودجه اختصاص دهد – گزارشات – RT Business News

به گزارش روزانه RBC ، وزارت صنعت و روسیه پیشنهاد داده است كه پول اضافی از فروش شركت های فلزی داخلی به منظور تثبیت قیمت محصولات فلزی مورد استفاده در ساخت و ساز اختصاص یابد.

مقامات دولت روسیه روز سه شنبه با نمایندگان صنعت فلزات دیدار کردند و در مورد افزایش قیمت مواد ساختمانی که ناشی از افزایش هزینه های فلزات است ، بحث و گفتگو کردند. به گفته منابع RBC ، ویکتور اوتهوف معاون وزیر صنعت و تجارت دو پیشنهاد برای حل این مسئله ارائه داده است.

خبر مرتبط  یک بیت کوین تا پایان سال یک لامبورگینی و یک بوگاتی تا سال 2023 ارزش دارد - مدیر عامل شرکت Kraken - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
انگلیس بیشتر صادرات طلای روسیه را در ژانویه خریداری می کند که ارزش آن بیش از 700 میلیون دلار استیک راه حل ممکن تعیین قیمت مشخص برای کلیه محصولات اصلی فلزات است که در ساخت و سازها مانند فولاد نورد و ضایعات استفاده می شود. در نتیجه ، شرکتهای فروش فلزات بالاتر از این قیمت می توانند با مالیات اضافی روبرو شوند و بودجه می تواند برای نگهداری و ساخت و ساز املاک دولتی استفاده شود.

خبر مرتبط  موج دوم کاوید می تواند قیمت نفت را به "دمپایی" ارسال کند - RT Business News

یک راه حل جایگزین جبران افزایش قیمت های ساخت و ساز با افزایش درآمد مالیاتی از شرکت های فلزی است که اکنون به دلیل گرانی فلزات درآمد بیشتری کسب می کنند. بودجه حاصل از مالیات بالاتر می تواند برای جبران هزینه های بیش از حد ساخت و ساز استفاده شود.
همچنین در rt.com
روسیه چشم به تولید چهار برابر الکساندریت و افزایش تولید زمرد آن تا 20٪ می اندازدتوسعه دهندگان روسی از افزایش قیمت فلز نورد و سایر محصولات در پایان سال گذشته ابراز نگرانی کردند ، به گفته بسیاری از آنها قیمت برخی از کالاها 50٪ جهش داشت. این منجر به افزایش هزینه های ساخت و ساز برای شرکت ها شد. برای تسکین وضعیت ، دولت عوارض اضافی صادراتی برای قراضه آهن و فولاد وضع کرد و در نظر داشت تاجران را از زنجیره خرید خارج کند.

خبر مرتبط  منطقه خاور دور روسیه با وجود همه گیر بودن ، تولید طلا را افزایش می دهد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید