روسیه صادرات غلات را به مدت 2 ماه به حالت تعلیق درآورد تا از بحران قیمت داخلی در اثر بحران جهانی کروناویروس جلوگیری کند – RT Business News

صادرکننده برتر گندم در جهان ، حمل و نقل دانه در جهان را تا ماه ژوئیه متوقف کرده است زیرا سهمیه ای که دولت برای تأمین امنیت بازار داخلی در میان بحران کروناویروس پیش بینی کرده است ، پیش بینی شده است.

مسكو محدودیت صادرات برای برخی از غلات از جمله گندم ، چاودار ، جو و ذرت را معرفی كرد و اظهار داشت: این منابع نباید از 7 میلیون تن تجاوز كند. در حالی که پیش از این انتظار می رفت که این کلاه تا اواسط ماه مه نرسد ، یکشنبه ، وزارت کشاورزی اعلام کرد که سهمیه “کاملاً فرسوده” ، به طور موثر قطع منابع بیشتر.

خبر مرتبط  بیت کوین مونالیزا قرن بیست و یکم است - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
سازمان ملل هشدار می دهد كه بحران كووید 19 می تواند كمبود جهانی غذا را به دنبال داشته باشدبا این حال ، این محدودیت ها برای اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا مسکو به کار نمی رود ، به این معنی که ارمنستان ، بلاروس ، قزاقستان و قرقیزستان برای ادامه صادرات آزاد هستند.

خبر مرتبط  روسیه در میان 10 کشور برتر انقلاب جهانی بانکداری دیجیتال - اخبار کسب و کار RT

“پس از صادرات تمام دانه های اعلام شده تحت سهمیه ، صادرات گندم ، مزلین ، چاودار ، جو و ذرت به کشورهای غیر عضو اتحادیه اقتصادی اوراسیا تا اول ژوئیه سال 2020 متوقف می شود.” وزارتخانه گفت
همچنین در rt.com
روسیه پیش بینی کرد تاج سوم را به عنوان صادرکننده برتر گندم در جهان برای سومین سال متوالی حفظ کنددر حالی که در این بیانیه از وقوع شیوع Covid-19 ذکر نشده است ، وزارتخانه پیش از این گفته بود که این اقدام برای تأمین کالاهای اساسی در بازار مواد غذایی ضروری است. در تلاش برای جلوگیری از افزایش سنبله در قیمت مواد غذایی ، دولت همچنین مداخلات به اصطلاح دانه را معرفی کرد که فروش این صندوق ویژه را تعیین می کند.

خبر مرتبط  کاهش شیل در ایالات متحده نمی تواند به عنوان "کاهش تولید" حساب شود - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید