روسیه سهمیه صادرات غلات را برای تثبیت قیمت مواد غذایی داخلی در نظر می گیرد – RT Business News

به گفته ادوارد زرنین ، رئیس اتحادیه صادر کنندگان غلات روسیه ، روسیه در حال آماده سازی مصوبه ای است که اجازه معرفی سهمیه صادرات غلات و مالیات صادرات گندم را صادر می کند.

وی به خبرگزاری TASS گفت كه وزارت كشاورزی در حال حاضر به همراه وزارت توسعه اقتصادی در حال تهیه این لایحه است. زرنین پیشنهاد کرد که هر دو مالیات و سهمیه باید به طور همزمان معرفی شود.

وزارت کشاورزی پیش از این پیشنهاد کرده بود که سهمیه صادرات گندم و مزلین ، چاودار ، جو و ذرت به میزان 15 میلیون تن از 15 فوریه تا 30 ژوئن سال 2021 تعیین شود. برای کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا.

خبر مرتبط  خاور دور روسیه بیش از 17 میلیارد دلار سرمایه خارجی جذب می کند - RT Business News

به گفته زرنین ، اتحادیه خواسته است فرمول مالیات را به یک تن از محصولات گره بزند ، نه به قیمت یک قرارداد. “من فکر می کنم که ما یک گزینه سازش پیدا خواهیم کرد. … ما بارها گفته ایم که امنیت غذایی کشور وظیفه شماره یک است و ما همیشه مکانیزم قابل قبولی برای حذف مازاد پیدا خواهیم کرد “ او گفت.

خبر مرتبط  اپل با استفاده از تحقیقات ضد رقابت اتحادیه اروپا در فروشگاه App و شیوه های Apple Pay - RT Business News
همچنین در rt.com
از روسیه با گندم: صادرات توسط ابرقدرت جهانی دانه در رکورد بالا استروز چهارشنبه ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور ، دولت را موظف کرد ثبات قیمت نان ، آرد ، شکر و روغن آفتابگردان را تثبیت کند ، و نخست وزیر میخائیل میشوستین قول داد که اقدامی انجام دهد.

“ما باید اقدامات مشخصی را برای تثبیت م effectivelyثر قیمت محصولات مهم برای مردم ، مطابق با دستورالعمل های رئیس دولت انجام دهیم.” میشوستین در جلسه دولت گفت. “من می خواهم از تولید کنندگان ، روسای زنجیره های خرده فروشی و البته صادر کنندگان درخواست کنم: از مردم سو takeاستفاده نکنید” او گفت.

خبر مرتبط  واردات نفت خام چین دوباره به رکورد بالا رسیده است - RT Business News

آخرین باری که عوارض صادراتی در روسیه در تاریخ 1 اکتبر 2015 برای تثبیت اوضاع در بازار غلات وضع شد. قبل از لغو در سپتامبر 2016 ، میزان مالیات صادرات چندین بار تغییر کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید