روسیه ذخایر کافی برای محافظت از مردم خود در میان همه گیری های کوروی ویروس – پوتین – RT Business News

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور این کشور گفت ، روسیه هر آنچه را برای رفع بحران کوروی ویروس ، از جمله “یک اقتصاد سالم” و ذخایر گسترده دارد ، دارد.

همه اقدامات برای حمایت از زندگی و سلامتی مردم و حمایت از اقتصاد نیازمند منابع و ذخایر اضافی و بزرگ است. ما آنها را داریم ، “ رئیس جمهور گفت که او ضمن تبریک روز مسیحیان ارتدکس و شهروندان روسی که عید پاک روز یکشنبه را جشن می گرفتند. وی افزود: این بودجه برای کمک به کسانی که در میان همه گیری دچار مشکل شده اند ، استفاده می شود.

از روز یکشنبه ، بیش از 42000 نفر در روسیه آزمایش ویروس مثبت کرده اند که تاکنون 361 نفر کشته شده اند. با شروع انتشار Covid-19 به سرعت در سراسر کشور در ماه مارس ، دولت رژیم های انزوائی اجباری را در بیشتر مناطق ، از جمله مسکو ، اعمال کرد.

خبر مرتبط  خطوط هوایی در حال شکستن و شلیک شدن هزاران نفر از کارمندان به عنوان همه گیر در مسافرت های جهانی می شوند - RT Business News
همچنین در rt.com
وزیر امور خارجه سابق دارایی می گوید ، روسیه برای رفع آسیب قرنطینه کوروین ویروس نیاز به محرک EVEN BIGGER داردهفته گذشته ، پوتین اقدامات اضافی را برای حمایت از مشاغل کوچک و متوسط ​​صدمه دیده از بحران کرون ویروس اعلام کرد. وی قول داد در صورت حفظ حداقل 90 درصد از كاركنان خود وجوهی را برای شركتها فراهم كند تا بتوانند حقوق خود را ادامه دهند. ابتکار عمل دیگر برای جلوگیری از اخراج گسترده ، شامل اعطای وام های حقوق و دستمزد به شرکت ها است که برای شش ماه اول بدون بهره خواهد بود. پوتین برای دسترسی بیشتر به وامها ، پیشنهاد كرد كه حداقل 75 درصد از آنها باید توسط Vnesheconombank تضمین شود.

خبر مرتبط  سناتورهای آمریکایی عربستان سعودی را به جنگ علیه نفت آمریکا متهم می کنند - RT Business News

براساس آخرین آمار منتشر شده از سوی بانک مرکزی ، معاملات ارزی و طلا روسیه 564.9 میلیارد دلار است. در هفته شروع 3 آوریل ، ذخایر بین المللی 500 میلیون دلار – بیش از یک درصد – به دلیل ارزش گذاری مجدد مثبت و فروش ارزهای خارجی در بازار داخلی افزایش یافت.

خبر مرتبط  OPEC + با کاهش تولید نفت در ماه آگوست 101٪ مطابقت داشت - RT Business News
همچنین در rt.com
در صورت دستیابی به سهمیه صادرات ، روسیه می تواند ماه آینده صادرات غلات را به حالت تعلیق درآوردهمه گیر های کروناویروس و کاهش قیمت نفت در حال حاضر نیش بزرگی از منابع نفتی را به خود اختصاص داده است ، زیرا در پایان ماه مارس تقریباً 30 میلیارد دلار در یک هفته سقوط کردند – بزرگترین سقوط از بحران مالی جهانی. با این حال ، آنها هنوز هم در حدود 18 درصد بالاتر از ابتدای سال ، هنگامی که آنها 556 میلیارد دلار ایستاده اند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید