روسیه در میان 10 کشور برتر انقلاب جهانی بانکداری دیجیتال – اخبار کسب و کار RT

یک نظرسنجی جدید توسط Deloitte نشان داده است که بانک های روسی از نظر دیجیتال سازی خدمات خود در زمره رهبران جهان قرار دارند که از 5 شاخص از شش شاخص کلیدی ، از میانگین جهانی فراتر رفته است.

به اصطلاح مطالعه معیار جهانی در مورد بلوغ بانکداری دیجیتال ، ارزیابی جامع خریدار رمز و راز خارج از کشور از 318 بانک خرده فروشی در 39 کشور را ارائه داد.

بر اساس گزارش، روسیه به همراه ژاپن ، سنگاپور ، نروژ ، اسپانیا ، بلژیک ، ترکیه ، لهستان ، عربستان سعودی و قطر در میان ده کشور برتر پیشرو در بانکداری دیجیتال جهانی قرار دارد.

خبر مرتبط  چین قصد دارد در سرکوب انحصارات پس از گشودن تحقیق برای غول آنلاین علی بابا ، گرما را افزایش دهد - RT Business News

این تحقیق نشان داد که از نظر در دسترس بودن اطلاعات برای مشتری ، میانگین شاخص در جهان 45 درصد است ، در حالی که در روسیه 51 درصد است.
همچنین در rt.com
بزرگترین وام دهنده روسی Sberbank می خواهد به یک شرکت Big Tech تبدیل شودوقتی نوبت به افتتاح حساب و تعامل روزانه با مشتری می رسد ، روسیه با هفت درصد عملکرد بهتر عمل می کند. در مورد استفاده از خدمات بانک ها و بسته شدن حساب توسط مشتری ، بانک های روسی نیز از سایر همتایان جهانی خود پیشی می گیرند. تنها جنبه خدمات مشتری که هنوز برای بانکهای روسی عقب مانده است به اصطلاح است “اولین قدم های مشتری” گزارش گفت

خبر مرتبط  سازمان ملل می گوید صنعت جهانگردی جهانی 460 میلیارد دلار به دلیل بیماری همه گیر COVID ضرر کرده است - RT Business News

“بانک های روسی عملکرد خود را در رویه های افتتاح حساب ، تطبیق مشتریان جدید ، مدیریت پرداخت ها ، انجام نقل و انتقالات ، استفاده از کارت های بانکی و همچنین در زمینه فروش متقابل بهبود بخشیده اند.” Ekaterina Trofimova ، شریک بخش مدیریت ریسک Deloitte و رئیس مشاوره رتبه بندی و روش حاکمیت شرکتی در روسیه و CIS گفت. وی افزود: برنامه های تلفن همراه بیشتر از بانکداری اینترنتی در بین مشتریان بانک های خرده فروشی روسیه محبوب هستند.

خبر مرتبط  چین بیشترین کاهش بدهی را به کشورهای فقیر در میان کشورهای G20 گسترش می دهد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید