روسیه در مسیر موفقیت یکی از بزرگترین برداشت های دانه خود – RT Business News

طبق گفته وزارت كشاورزی آمریكا (USDA) ، تولید دانه در روسیه امسال به اوج خود خواهد رسید و تولید گندم به 78 میلیون تن می رسد.

USDA پیش بینی ماه ژوئیه خود را 1.5 میلیون تن (به استثنای کریمه) افزایش داده است و می گوید صادرات گندم روسیه نیز در سال جاری با 1.5 میلیون تن دیگر نیز به 37.5 میلیون افزایش خواهد یافت.

در همین زمان ، پیش بینی USDA برای تولید جهانی گندم در فصل 20/21 تقریباً 3.5 میلیون تن کاهش یافته است.

خبر مرتبط  آیا بایر بعد از سرفه کردن 10 میلیارد دلار برای حل و فصل دعاوی مودانتتو weedkiller از قلاب خاموش است؟ Boom Bust RT - اخبار تجاری RT

در همین حال ، تحلیلگران روسی انتظار دارند که برداشت گندم این کشور حداقل به سه میلیون تن برسد. به گفته ایگور پاونسکی ، مدیر کل مرکز تحلیلی Rusagrotrans ، روسیه می تواند 127.5 میلیون تن غلات را جمع آوری کند ، که این یکی از بزرگترین برداشت های این کشور خواهد بود ، دوم با رکورد 135.5 میلیون تن ثبت شده در سال 2017. 81 میلیون تن در سال 2017 ، رکورد 86 میلیون تن گندم در روسیه برداشت شد.

خبر مرتبط  هند می تواند تا سال 2050 از ژاپن پیشی بگیرد و به سومین اقتصاد بزرگ جهان تبدیل شود - RT Business News
همچنین در rt.com
صادرکننده برتر غلات جهان ، روسیه با وجود همهگیری Covid-19 ، منابع جهانی را بالا نگه می دارد“وزارت کشاورزی ایالات متحده به روشنی دست کم برداشت ما را دست کم می گیرد ،” پاونسکی گفت: با اشاره به ثبت محصول در روسیه مرکزی و منطقه ولگا. وی خاطرنشان کرد: در سال جاری رکورد 29.4 میلیون هکتار زمین برای گندم استفاده شده است. به گفته روزستات ، این 1.3 میلیون هکتار بیشتر از سال 2019 اختصاص یافته است.

خبر مرتبط  خودروسازان بزرگ از هفته آینده تولید اروپا را آغاز می کنند - RT Business News

بیشتر بخوانید: پوتین دستور داد تا مارک روسی محصولات “غیر GMO” سبز ساخته شود

وزارت زراعت روسیه اظهار داشت: از 12 آگوست ، از 48 درصد مساحت کاشته شده برداشت غلات و حبوبات برداشت شده که بیشتر از تاریخ مشابه سال گذشته است. این وزارتخانه تخمین خود را برای برداشت دانه که 122.5 میلیون تن است تغییر نداده است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید