روسیه در مسیر دستیابی به یکی از بزرگترین برداشت های دانه از گذشته است – RT Business News

طبق گفته وزارت کشاورزی ، محصول دانه امسال در روسیه بیش از 131 میلیون تن است. این یکی از بزرگترین برداشت های کشور است ، پس از رکورد 135.5 میلیون تن ثبت شده در سال 2017.

“امروز می توانیم درباره اتمام فصل برداشت در روسیه صحبت کنیم. دانه ها تقریباً کاملاً خرد می شوند. بنابراین ، با اطمینان می توان گفت که در سال 2020 کشاورزان ما یکی از مهمترین برداشت ها را در تاریخ اخیر کشور فراهم کردند.” رئیس وزارت ، دیمیتری پاتروشف ، در دیدار با رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین گفت.

خبر مرتبط  ما در حال انتقال از قرن آمریکایی به یک قرن چینی هستیم - Max Keizer - RT Business News

آخرین آمار انتظارات قبلی را شکست می دهد. این وزارت در ماه سپتامبر گفته بود انتظار دارد برداشت دانه امسال 122.5 میلیون تن باشد.
همچنین در rt.com
پوتین دستور راه اندازی مارک روسی محصولات سبز “غیر GMO” را صادر می کندرونق تولید محصولات کشاورزی روسیه طی شش سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است. این کشور به لطف برداشت سپر و قیمت گذاری جذاب موفق شده است بیش از نیمی از بازار جهانی گندم را به خود اختصاص دهد و به بزرگترین صادر کننده غلات در جهان تبدیل شود. از اوایل سال 2000 ، سهم روسیه از بازار جهانی گندم چهار برابر شده است. در سال 2018-2019 ، روسیه 35.2 میلیون تن گندم به بازار جهانی تحویل داد.

خبر مرتبط  صادرات هنگ کنگ به ایالات متحده به عنوان کالاهایی از چین برچسب گذاری می شود - RT Business News

پیش بینی می شود با حمایت از برداشت عظیم غلات ، این کشور در سالهای آینده نیز در بازار گندم جهان رهبری خود را حفظ کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید