روسیه در رتبه دوم اقتصادی بلومبرگ انتظار می رود در سال 2021 انتظارات را پشت سر بگذارد – RT Business News

مطالعه 17 کشور در حال ظهور نشان می دهد ، تحلیلگران بلومبرگ روسیه را در رتبه دوم خود در بازارهای در حال توسعه با درخشان ترین چشم انداز اقتصاد قرار داده اند.

براساس این گزارش ، بر اساس 11 شاخص عملکرد اقتصادی و مالی ، اقتصاد روسیه علاوه بر روبل کم ارزش ، به لطف حساب های خارجی قوی و مشخصات مالی قوی ، سال آینده در میان رهبران قرار خواهد گرفت.

خبر مرتبط  ایران برای تقویت نفوذ ژئوپلیتیکی خود در حال ساخت یک شبکه انرژی عظیم است - RT Business News

گزارش شده است که روسیه می تواند کمترین بار بدهی دولت را در میان کشورهای ذکر شده داشته باشد. علاوه بر این ، تحلیلگران انتظار دارند تولید ناخالص داخلی این کشور حدود سه درصد رشد کند.
همچنین در rt.com
سال روبل: ساکسو بانک پیش بینی کرده است که کالاها برای افزایش ارز روسیه در سال 2021 بالاتراین گزارش همچنین كشورهایی را در رتبه بندی برجسته می كند كه در طی همه گیری كوید -19 موفق به برداشتن اقدامات لازم و به موقع شده اند.

خبر مرتبط  مشاغل آلمانی ترس دارند محدودیت های Covid-19 ممکن است برای یک سال دیگر پیش برود - RT Business News

تایلند به لطف ذخایر جامع بین المللی و پتانسیل بالای برای جذب نمونه کارها در فهرست بلومبرگ قرار گرفت ، در حالی که کره جنوبی سوم شد.

علی رغم رشد چشمگیر پیش بینی شده اقتصادی ، چین به دلیل سهم گسترده بدهی های دولتی و اندک ذخایر فارکس در جایگاه آخر قرار گرفت. به دلیل افزایش کسری بودجه مالی و همچنین بدهی ها ، برزیل رتبه دوم را به خود اختصاص داد.

خبر مرتبط  اقتصاد استرالیا به دلیل اختلافات تجاری با چین هرگز ممکن است به رشد قبلی بازنگردد - گزارش - RT Business News

این ارزیابی بر روی عواملی مانند چشم انداز تولید ناخالص داخلی ، بدهی خارجی ، ذخایر طلا و ارز خارجی ، سهم سرمایه گذاری های بین المللی ، نرخ بهره واقعی و سایر عوامل متمرکز بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید