روسیه درباره عواقب تحریم های آمریکا علیه Nord Stream 2 هشدار داد – RT Business News

مجری طرح هشدار داده است که اگر واشنگتن علیه تحریم های خط لوله گاز طبیعی تحت هدایت روسیه ، Nord Stream 2 اقدام کند ، این امر صدمه ای به طیف وسیعی از پیمانکاران و سرمایه گذاران غربی خواهد زد.

“اگر تحمیل شود ، [the sanctions] می تواند به طور مستقیم بیش از 120 شرکت از بیش از 12 کشور اروپایی را ضربه بزند “ این شرکت روز چهارشنبه به نقل از رسانه های روسی گفت.

این خط لوله که برای افزایش تأمین گاز به آلمان و سایر کشورهای اروپایی با 55 میلیارد متر مکعب در سال در نظر گرفته شده است ، قبلاً همه مجوزهای لازم را از تنظیم کننده ها دریافت کرده است. پیوند زیر آب 94 درصد کامل است و لوله های آن در 2300 کیلومتر از طول کل 2460 کیلومتری خود کشیده شده اند.

خبر مرتبط  Covid-19 ممکن است باعث عمیق ترین بحران اقتصادی "در طول زندگی ما" شود - رئیس WTO - اخبار تجارت RT
همچنین در rt.com
مشاوره انرژی می گوید خط لوله Nord Stream 2 روسیه به طور قابل توجهی قیمت گاز در اروپا را کاهش می دهداین بیانیه کمتر از 24 ساعت پس از آن اعلام شد که وزارت امور خارجه ایالات متحده تمدید تحریم ها را علیه این پروژه اعلام کرد زیرا در آن تفسیر قانون حفاظت از انرژی اروپا در سال 2019 از سوی کنگره گسترش یافته است. اکنون این قانون برای شرکت هایی که خدمات یا بودجه ای را برای ارتقا یا نصب تجهیزات در کشتی ها برای تخمگذار خط لوله گاز. ایالات متحده 30 روز به شركت ها مهلت داد تا پروژه را رد كنند یا با تحریم های احتمالی روبرو شوند.

خبر مرتبط  چین ممکن است یوان دیجیتال را در بزرگترین برنامه تحویل مواد غذایی کشور - RT Business News - آزمایش کند

روسیه پیش از این این اقدام را محكوم كرده است ، سخنگوی كرملین ، دیمیتری پسكوف ، آن را با یك حمله خصمانه مقایسه كرده است. پسکوف در گفتگو با خبرنگاران گفت که چنین سیاست تخریبی و اعمال مداوم محدودیت های مختلف علیه روسیه فقط به روابط بین مسکو و واشنگتن آسیب بیشتری می زند.

خبر مرتبط  ولوو بزرگترین اتومبیل خود را تا کنون فراخواند و بیش از 2 میلیون وسیله نقلیه در جهان را تحت تأثیر قرار داد - RT Business News
همچنین در rt.com
تلاش ایالات متحده برای از بین بردن پروژه چند میلیاردی Nord Stream 2 “کوتاه مدت جنگ علیه روسیه است” – جورج گالووی به Boom Bustبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید