روسیه تولید نفت را در ماه مه نزدیک به هدف اوپک + کاهش می دهد – RT Business News

براساس داده های وزارت انرژی ، تولید نفت و میعانات گازی در روسیه 15 درصد نسبت به سال گذشته در ماه مه به 39.7 میلیون تن یا 9.39 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) کاهش یافته است.

این رقم از 11.35 میلیون بشکه در روز در ماه آوریل و نزدیک به هدف مسکو تحت توافق گروه اوپک + کاهش یافته است. داده ها نشان می دهد که تولید گاز طبیعی روسیه با 9.2 درصد نسبت به سال گذشته در ژانویه تا ماه مه به 293.26 میلیارد متر مکعب کاهش یافته است. کشور معمولاً 700000-800،000 بشکه روزانه میعانات گازی تولید می کند. این بدان معناست که ، به استثنای میعانات گازی ، روسیه در ماه مه 8.59-8.69 میلیون بشکه نفت خام تولید کرده است.

خبر مرتبط  متشکرم ، بروکسل! اکنون لهستان می تواند خط لوله گاز خود را با هزینه مالیات دهندگان اتحادیه اروپا - RT Business News

براساس آمار ، صادرات نفت روسیه در خارج از اتحاد جماهیر شوروی سابق در ماه مه معادل 17.36 میلیون تن یا 4.1 میلیون بشکه در روز (پایین تر از 14.2 درصد نسبت به سال گذشته) بود.
همچنین در rt.com
روسیه برای حفر چاه های نفتی جدید ، آماده است تا منقضی شود که قرارداد فعلی تولید اوپک + در سال 2022 منقضی شودخبر مرتبط  حمل و نقل مسیر دریایی قطب شمال روسیه در Q1 بیش از 10 میلیون تن است - RT Business News

طبق توافق تاریخی با سازمان کشورهای صادرکننده نفت ، مسکو موافقت کرده است که برای کمک به حمایت از قیمت نفت ، تولید خود را با حدود 2.5 میلیون بشکه در روز به 8.5 میلیون بشکه در روز کاهش دهد.

در اواسط سقوط تقاضای جهانی نفت به دلیل بیماری همه گیر ، اوپک + موافقت کرد که تولید ترکیبی خود را حدود 10 میلیون بشکه در روز (یا 10 درصد از تولید جهانی نفت) در ماه های مه و ژوئن کاهش دهد و متعاقباً این کاهش را کاهش دهد. انتظار می رود این گروه یک کنفرانس آنلاین برگزار کند تا در مورد گسترش کاهش تولیدات بحث کند.

خبر مرتبط  یوان دیجیتال چین می تواند جایگزین بیت کوین شود و به هژمونی دلار آمریکا پایان دهد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید