روسیه تولید طلا را افزایش داده و به ذخایر شمش عظیم کشور افزود – RT Business News

وزارت دارایی این کشور روز دوشنبه اعلام کرد که تولید طلا در روسیه همچنان در حال رشد است و در سال 2019 9.9 درصد افزایش می یابد.

میزان تولید شمش در مقایسه با 314،42 تن در سال 2018 به 343،54 تن رسید.

این وزارتخانه گزارش داد كه تولید برای این دوره شامل بیش از 286 تن طلای معادن است. استخراج معادن از 23.8 درصد به 19 تن رسید ، در حالی که معدن ثانویه به 38.49 تن افزایش یافت.

خبر مرتبط  گزارش Keizer RT از معمای اقتصادی ایالات متحده پرده برمی دارد - RT Business News

داده ها نشان می دهد که تولید نقره معدنی 11.1 درصد کاهش یافته و به 996.17 تن در سال گذشته رسیده است.
همچنین در rt.com
تنها یک منطقه در روسیه 1.9 دلار میلیارد دلار طلا در کمتر از یک سال معدن می کندبه گفته بانک مرکزی این کشور ، روسیه به طور مرتب در ذخایر ملی خود طلا را جمع کرده است و از 1 مه تا 566 میلیارد دلار بالغ شده است. سطح فعلی سهام طلا و ارز خارجی تقریباً 20 درصد بیشتر از هدف 500 میلیارد دلار تعیین شده توسط بانک مرکزی در چند سال پیش است.

خبر مرتبط  ایالات متحده "سرقت" TikTok یکبار آمریکای بزرگ را تبدیل به "کشور سرکش" کرد - رسانه های چینی - RT Business News

بیشتر بخوانید: روسیه تابوتهای طلا را با طلا پر می کند و 2.5 میلیارد دلار به ذخایر ارزی در طول اوج coronavirus اضافه می کند

رشد مسکو برای جذب این فلز زرد در حالی صورت می گیرد که روسیه به همراه برخی از کشورهای دیگر ، ذخایر خود را به دور از دلار آمریکا تنوع می بخشند. سال گذشته ، بانک مرکزی روسیه گزارش داد که سهم از بازپرداخت در 12 ماه از مارس 2018 از 43.7 درصد به 23.6 درصد کاهش یافته است.

خبر مرتبط  سهام بزرگترین سازنده تراشه چین پس از گزارش احتمالی ممنوعیت ایالات متحده - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید