روسیه ترافیک حمل و نقل ریلی را از طریق پل کریمه آغاز می کند (عکس ، VIDEO) – RT Business News

قطارهای باری برای اولین بار روز سه شنبه از پل کریمه عبور کردند و نشانه راه اندازی رسمی خدمات ریلی باری منظم در طول پیوند 19 کیلومتری اتصال شبه جزیره با سرزمین اصلی روسیه بود.

با شروع از سواحل مقابل تنگه کرچ ، این دو قطار در نزدیکی طاق پل قرار گرفته اند ، ویدئویی که در توییتر منتشر شده است. یکی از آنها محصولات کریمه مانند خاکستر سودا و سنگ آهک را حمل می کرد ، در حالی که قطار در حال عزیمت از سرزمین اصلی روسیه بنزین ، کود و غلات را از جمله سایر کالاها به منطقه می آورد.

خبر مرتبط  قیمت نفت با شروع توافق قطع تولید اوپک + افزایش می یابد - RT Business News

اپراتور خدمات مسافربری و حمل و نقل ، راه آهن کریمه ، امیدوار است که این پرتاب باعث شود حجم کالاهای حمل شده در طول مسیر به 3 میلیون تن در سال جاری افزایش یابد.

این اپراتور با بیان اینکه پیش بینی می شود هزینه حمل و نقل به میزان قابل توجهی کاهش یابد ، محصولات محلی رقابتی تر خواهند شد ، افزود: ترافیک حمل و نقل باعث توسعه اقتصادی منطقه خواهد شد.

خبر مرتبط  شرکت های نفتی مجبور به مذاکره مجدد در معاملات یا خطر از دست دادن آن شدند - RT Business News

ساخت این پل ، طولانی ترین طول در اروپا ، در فوریه 2016 آغاز شد ، کمتر از دو سال پس از آنکه کریمه به اتحاد مجدد با روسیه در همه پرسی رای داد. در پایان سال 2019 ، این پیوند برای قطارهای مسافری افتتاح شد ، حدود یک سال و نیم پس از راه اندازی ترافیک خودرو.

خبر مرتبط  شرکت های تحقیقاتی ادعا می کنند غول های فناوری ایالات متحده هنوز با شرکت های چینی در لیست سیاه مشغول تجارت هستند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید