روسیه ترافیک حمل و نقل ریلی را از طریق پل کریمه آغاز می کند (عکس ، VIDEO) – RT Business News

قطارهای باری برای اولین بار روز سه شنبه از پل کریمه عبور کردند و نشانه راه اندازی رسمی خدمات ریلی باری منظم در طول پیوند 19 کیلومتری اتصال شبه جزیره با سرزمین اصلی روسیه بود.

با شروع از سواحل مقابل تنگه کرچ ، این دو قطار در نزدیکی طاق پل قرار گرفته اند ، ویدئویی که در توییتر منتشر شده است. یکی از آنها محصولات کریمه مانند خاکستر سودا و سنگ آهک را حمل می کرد ، در حالی که قطار در حال عزیمت از سرزمین اصلی روسیه بنزین ، کود و غلات را از جمله سایر کالاها به منطقه می آورد.

خبر مرتبط  Embrraer (برزیل) می گوید بوئینگ از "دعاوی دروغین" برای معامله 4 میلیارد دلاری استفاده کرده است - RT Business News

اپراتور خدمات مسافربری و حمل و نقل ، راه آهن کریمه ، امیدوار است که این پرتاب باعث شود حجم کالاهای حمل شده در طول مسیر به 3 میلیون تن در سال جاری افزایش یابد.

این اپراتور با بیان اینکه پیش بینی می شود هزینه حمل و نقل به میزان قابل توجهی کاهش یابد ، محصولات محلی رقابتی تر خواهند شد ، افزود: ترافیک حمل و نقل باعث توسعه اقتصادی منطقه خواهد شد.

خبر مرتبط  افزایش سریع بیت کوین ارزهای رمزپایه را به بهترین دارایی سال تبدیل می کند و از طلا بهتر عمل می کند - RT Business News

ساخت این پل ، طولانی ترین طول در اروپا ، در فوریه 2016 آغاز شد ، کمتر از دو سال پس از آنکه کریمه به اتحاد مجدد با روسیه در همه پرسی رای داد. در پایان سال 2019 ، این پیوند برای قطارهای مسافری افتتاح شد ، حدود یک سال و نیم پس از راه اندازی ترافیک خودرو.

خبر مرتبط  استفان روچ ، اقتصاددان ، هشدار می دهد كه سقوط دلار آمریكا با "سرعت پیچیده" اتفاق می افتد - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید