روسیه تا حدودی ترافیک هوایی بین المللی را از سر می گیرد ، بنا بر گزارش ها ، ممکن است محدودیت سفر را در 10 روز دیگر نیز کاهش دهد – RT Business News

روسیه روز شنبه پس از تعلیق چند ماهه به دلیل Covid-19 ، ممنوعیت پتو خود را برای پروازهای بین المللی لغو کرد. مسافران اکنون می توانند فقط به چند کشور بروند ، اما برخی گزارش ها می گویند همه مقصد ممکن است به زودی بازگشایی شود.

اولین پرواز معمولی روز شنبه ساعت 07:45 بامداد از فرودگاه شرمتیوو مسکو انجام شد. هواپیمای بوئینگ 777 ، شرکت هوایی پرچمدار روسیه Aeroflot عازم ترکیه شد – یک نقطه محبوب در میان تعطیلات روسیه. دو پرواز دیگر Aeroflot به استانبول برای همان روز پیش بینی شده است.

خبر مرتبط  تزریق پول نقد ایالات متحده منجر به ظهور شرکت های زامبی شد - گزارش Keizer RT - اخبار کسب و کار RT

ترکیه یکی از سه کشوری است که روسیه آسمان خود را باز کرده است. از اول اوت ، پروازها از انگلیس و تانزانیا (به ترتیب لندن و زنگبار) به پروازها از سر گرفته شد. آنتالیا ، بدروم و دالامان ترکیه علاوه بر آنکارا و استانبول که در حال حاضر باز هستند ، در تاریخ 10 اوت به لیست مقصد های موجود اضافه می شوند.

تاکنون پروازهای بین المللی فقط از مسکو ، سن پترزبورگ و روستوف-دان انجام می شود.

مقامات روسی همچنین مرمت پروازها به سوئیس (به ویژه ژنو) را که از 15 اوت شروع می شود ، چراغ سبز مهیا کردند. پروازها هفته ای یک بار انجام می شود.

خبر مرتبط  دولت ها در سراسر جهان آماده می شوند تا بانک ها بتوانند شکست بخورند - Max Keizer - RT Business News
همچنین در rt.com
پایین دستی اصلی روسیه پس از زمین خوردن کرونավիր در آسمان بازگشتدر همین حال ، آژانس جدید TASS گزارش داد که محدودیت های سفر بین المللی هوایی ممکن است به زودی در تاریخ 11 اوت برداشته شود. بنا به گزارش ، پیشنهاد برای باز کردن همه مقصد ها طی دیدار با معاون نخست وزیر روسیه تاتیانا گلیکووا مورد بحث قرار گرفت ، اما هیچ تأیید رسمی دریافت نکرده است. تا حالا.

خبر مرتبط  ادعاهای هفتگی بیکاری ایالات متحده با 6.6 میلیون دلار افزایش یافته و در مجموع 3 هفته به بیش از 16 میلیون نفر رسیده است - RT Business News

روسیه پروازها را از پایان ماه مارس ، به استثنای کسانی که شهروندان خود را بازگردانده می شوند ، ممنوع اعلام کرد که شامل گسترش تاج ویروس است. از آنجایی که بیشتر مناطق کشور اقدامات سختگیرانه مربوط به کرناویروس را اعمال می کردند ، شرکت های هواپیمایی داخلی مجبور بودند پروازها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند ، در حالی که برخی از افراد کم ارتفاع مجبور بودند عملیات را کاملاً متوقف کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید