روسیه تا حدودی ترافیک هوایی بین المللی را از سر می گیرد ، بنا بر گزارش ها ، ممکن است محدودیت سفر را در 10 روز دیگر نیز کاهش دهد – RT Business News

روسیه روز شنبه پس از تعلیق چند ماهه به دلیل Covid-19 ، ممنوعیت پتو خود را برای پروازهای بین المللی لغو کرد. مسافران اکنون می توانند فقط به چند کشور بروند ، اما برخی گزارش ها می گویند همه مقصد ممکن است به زودی بازگشایی شود.

اولین پرواز معمولی روز شنبه ساعت 07:45 بامداد از فرودگاه شرمتیوو مسکو انجام شد. هواپیمای بوئینگ 777 ، شرکت هوایی پرچمدار روسیه Aeroflot عازم ترکیه شد – یک نقطه محبوب در میان تعطیلات روسیه. دو پرواز دیگر Aeroflot به استانبول برای همان روز پیش بینی شده است.

خبر مرتبط  تجمع وال استریت در مورد امید واکسن Covid-19 و نوید تزریق پول نقدی بیشتر - Fed Business News

ترکیه یکی از سه کشوری است که روسیه آسمان خود را باز کرده است. از اول اوت ، پروازها از انگلیس و تانزانیا (به ترتیب لندن و زنگبار) به پروازها از سر گرفته شد. آنتالیا ، بدروم و دالامان ترکیه علاوه بر آنکارا و استانبول که در حال حاضر باز هستند ، در تاریخ 10 اوت به لیست مقصد های موجود اضافه می شوند.

تاکنون پروازهای بین المللی فقط از مسکو ، سن پترزبورگ و روستوف-دان انجام می شود.

مقامات روسی همچنین مرمت پروازها به سوئیس (به ویژه ژنو) را که از 15 اوت شروع می شود ، چراغ سبز مهیا کردند. پروازها هفته ای یک بار انجام می شود.

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News
همچنین در rt.com
پایین دستی اصلی روسیه پس از زمین خوردن کرونավիր در آسمان بازگشتدر همین حال ، آژانس جدید TASS گزارش داد که محدودیت های سفر بین المللی هوایی ممکن است به زودی در تاریخ 11 اوت برداشته شود. بنا به گزارش ، پیشنهاد برای باز کردن همه مقصد ها طی دیدار با معاون نخست وزیر روسیه تاتیانا گلیکووا مورد بحث قرار گرفت ، اما هیچ تأیید رسمی دریافت نکرده است. تا حالا.

خبر مرتبط  سهام توییتر پس از ممنوعیت دائمی حساب Trump از سوی شرکت خراب شد - RT Business News

روسیه پروازها را از پایان ماه مارس ، به استثنای کسانی که شهروندان خود را بازگردانده می شوند ، ممنوع اعلام کرد که شامل گسترش تاج ویروس است. از آنجایی که بیشتر مناطق کشور اقدامات سختگیرانه مربوط به کرناویروس را اعمال می کردند ، شرکت های هواپیمایی داخلی مجبور بودند پروازها را به میزان قابل توجهی کاهش دهند ، در حالی که برخی از افراد کم ارتفاع مجبور بودند عملیات را کاملاً متوقف کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید