روسیه بیش از دو برابر صادرات گاز طبیعی از طریق خط لوله TurkStream – اخبار تجاری RT

به گفته غول انرژی روسیه گازپروم ، تأمین گاز از طریق خط لوله دریایی TurkStream به ترکیه و اروپا در طی یک سال بیش از دو برابر افزایش یافته است.

مسیر گاز در روز جمعه یک سالگی خود را نشان داد. الکسی میلر ، مدیرعامل شرکت گازپروم ، از زمان آغاز به کار در 8 ژانویه 2020 ، میزان استفاده از لینک را 2.2 برابر افزایش داده است ، در حالی که برای مشتریان اروپایی 2.5 برابر شده است.
همچنین در rt.com
صربستان شروع به پمپاژ گاز طبیعی ارزان تر روسیه از طریق خط لوله TurkStream می کندخبر مرتبط  هنگ کنگ با رکورد جریمه نقدی به گلدمن ساکس در مورد غارت صندوق دولتی مالزی - RT Business News

خط لوله 930 کیلومتری از کف دریای سیاه سوخت آبی روسی را به ترکیه و بیشتر به کشورهای اروپایی ، از جمله یونان ، مقدونیه شمالی ، بلغارستان ، رومانی ، صربستان و همچنین بوسنی و هرزگوین می رساند. به گفته میلر ، ترکیه ، یونان و مقدونیه شمالی واردات گاز روسیه را سال گذشته افزایش دادند.

صربستان آخرین کشوری است که شروع به دریافت گاز از طریق خط لوله TurkStream می کند. این بخش از مسیر خود را از اول ژانویه راه اندازی کرد و مقامات پیش بینی می کنند که این پروژه به کاهش قابل توجه قیمت گاز برای خانوارهای صربستان کمک کند.

خبر مرتبط  بحران Covid-19 که قیمت طلا را به اوج خود می رساند - RT Business News
همچنین در rt.com
آلمان ممکن است صندوق ویژه ای برای جلوگیری از Nord Stream 2 روسیه در برابر تحریم های گسترده ایالات متحده ایجاد کندرئیس شرکت پیش از این با استناد به داده های اولیه گفت ، این طغیان تقاضای جهانی برای انرژی را فلج کرده و صادرات کلی گازپروم به کشورهای غیر کشورهای مستقل مشترک المنافع در حدود 10 درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است. با این وجود ، برخی از کشورهای اروپایی هنوز تصمیم دارند که واردات گاز خود را از گازپروم افزایش دهند. به گفته میلر ، در مجموع 9 کشور اروپایی خرید خود را از سال گذشته افزایش داده اند ، در حالی که تجهیزات برای هلند و اسلواکی در سال 2020 به رکورد رسیده است.

خبر مرتبط  آمریكا و یونایتد 32000 شغل را متوقف می كنند زیرا دولت نمی تواند در مورد كمك های هواپیمایی به توافق برسد - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید