روسیه به لطف افزایش عملکرد دانه به رکورد جدید برداشت گندم نزدیک می شود – RT Business News

براساس آخرین اطلاعات وزارت کشاورزی روسیه ، روسیه با برداشت 124 میلیون تن دانه ، عملکرد دانه را نسبت به سال گذشته افزایش داده است.

وزارت گفت: با نزدیک شدن به پایان فصل برداشت ، کشاورزان روسی از تاریخ 2 اکتبر بیش از 90 درصد یا بیش از 43 میلیون هکتار از زمین های زیر کشت را زیر کشت برده اند. عملکرد محصول 28.6 سنتنر در هکتار بود ، در مقایسه با 26.9 سنتنر در هکتار نسبت به مدت مشابه سال گذشته.

برداشت یکی از غلات کلیدی روسیه ، گندم ، به 85.9 میلیون تن افزایش یافت که در حال حاضر بیش از نتایج سال گذشته است. در حالی که می توان این محصول را دومین برداشت بزرگ گندم برای این کشور دانست ، اما در حال نزدیک شدن به رکورد سال 2017 است ، زمانی که 86 میلیون تن گندم در روسیه جمع آوری شد.

خبر مرتبط  کره جنوبی منابع LNG را برای پاکستان گرسنه آغاز می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
پیش بینی می شد روسیه برای سالهای آینده بر صادرات جهانی گندم تسلط داشته باشدآخرین آمار انتظارات تحلیلگران و مقامات قبلی را برآورده می کند. هفته گذشته ، وزارت کشاورزی روسیه گفت که انتظار دارد برداشت دانه امسال 122.5 میلیون تن باشد. این یکی از بزرگترین برداشت های کشور است ، پس از رکورد 135.5 میلیون تن ثبت شده در سال 2017.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس بعد از بحران مالی سال 2008 ، بدترین ربع را به خود اختصاص داده است ؛ و این قبل از آن است که تأثیر کامل تاج ویروس شناخته شود - RT Business News

پیش بینی شده است که روسیه با حمایت از برداشت عظیم دانه ، رهبری خود را در بازار جهانی گندم در سالهای آینده حفظ کند. پاکستان قرار است امسال یکی دیگر از واردکنندگان بزرگ گندم روسیه شود ، زیرا دولت این کشور روز جمعه اعلام کرد 180،000 میلیون تن آن را حمل خواهد کرد “چشم پوشی از همه مالیات ها ، عوارض.” پاکستان به کشورهای دیگری که خرید گندم از روسیه را افزایش داده اند ، مانند عربستان سعودی ، مصر ، ترکیه ، برزیل ، ویتنام و تانزانیا و سایر کشورها ، پیوست.

خبر مرتبط  ثروتمندترین روسیه به دلیل تاج ویروس میلیارد ها دلار را از دست می دهند ... اما آنها هنوز هم غنی هستند - RT Business News
همچنین در rt.com
بزرگترین صادرکننده غلات جهان روسیه با وجود بیماری همه گیر Covid-19 ، منابع جهانی را بالا نگه می داردبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید