روسیه به لطف افزایش عملکرد دانه به رکورد جدید برداشت گندم نزدیک می شود – RT Business News

براساس آخرین اطلاعات وزارت کشاورزی روسیه ، روسیه با برداشت 124 میلیون تن دانه ، عملکرد دانه را نسبت به سال گذشته افزایش داده است.

وزارت گفت: با نزدیک شدن به پایان فصل برداشت ، کشاورزان روسی از تاریخ 2 اکتبر بیش از 90 درصد یا بیش از 43 میلیون هکتار از زمین های زیر کشت را زیر کشت برده اند. عملکرد محصول 28.6 سنتنر در هکتار بود ، در مقایسه با 26.9 سنتنر در هکتار نسبت به مدت مشابه سال گذشته.

برداشت یکی از غلات کلیدی روسیه ، گندم ، به 85.9 میلیون تن افزایش یافت که در حال حاضر بیش از نتایج سال گذشته است. در حالی که می توان این محصول را دومین برداشت بزرگ گندم برای این کشور دانست ، اما در حال نزدیک شدن به رکورد سال 2017 است ، زمانی که 86 میلیون تن گندم در روسیه جمع آوری شد.

خبر مرتبط  Coronavirus هزینه گردشگری بین المللی را سه برابر بیشتر از آخرین بحران مالی - UN - RT Business News




همچنین در rt.com
پیش بینی می شد روسیه برای سالهای آینده بر صادرات جهانی گندم تسلط داشته باشد



آخرین آمار انتظارات تحلیلگران و مقامات قبلی را برآورده می کند. هفته گذشته ، وزارت کشاورزی روسیه گفت که انتظار دارد برداشت دانه امسال 122.5 میلیون تن باشد. این یکی از بزرگترین برداشت های کشور است ، پس از رکورد 135.5 میلیون تن ثبت شده در سال 2017.

خبر مرتبط  بوم بوست بررسی می کند که چرا هزاران شرکت از دولت آمریکا بخاطر جنگ تجاری با چین شکایت می کنند - RT Business News

پیش بینی شده است که روسیه با حمایت از برداشت عظیم دانه ، رهبری خود را در بازار جهانی گندم در سالهای آینده حفظ کند. پاکستان قرار است امسال یکی دیگر از واردکنندگان بزرگ گندم روسیه شود ، زیرا دولت این کشور روز جمعه اعلام کرد 180،000 میلیون تن آن را حمل خواهد کرد “چشم پوشی از همه مالیات ها ، عوارض.” پاکستان به کشورهای دیگری که خرید گندم از روسیه را افزایش داده اند ، مانند عربستان سعودی ، مصر ، ترکیه ، برزیل ، ویتنام و تانزانیا و سایر کشورها ، پیوست.

خبر مرتبط  دولت آمریكا برنامه 5G مداخله در بازار را برای شکستن تسلط بر هواوی چین - RT Business News




همچنین در rt.com
بزرگترین صادرکننده غلات جهان روسیه با وجود بیماری همه گیر Covid-19 ، منابع جهانی را بالا نگه می دارد



برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید