روسیه به ذخیره سازی طلا ادامه می دهد و ذخایر فارکس را به بالاترین حد خود می رساند – RT Business News

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی این کشور ، دارایی طلای روسیه و ارز خارجی در مجموع به 591.8 میلیارد دلار افزایش یافته است.

این نهاد نظارتی گفت که وجوه بین المللی از 4 تا 11 سپتامبر در یک هفته حدود 0.02 درصد رشد کردند. آمار نشان داد که از اول ژانویه ، روسیه ذخایر فارکس را با 37.4 میلیارد دلار افزایش داد. آنها در سال گذشته 18.3 درصد رشد داشتند.

خبر مرتبط  سطح بدهی هند در میان انقباض اقتصادی رکورددار از 90٪ تولید ناخالص داخلی عبور کند - S&P - RT Business News

ذخایر بین المللی دولت دارایی های خارجی بسیار نقدینگی است که شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های حقوق ویژه ویژه (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی روسیه (CBR) و دولت است. سطح فعلی منابع بسیار بالاتر از هدف 500 میلیارد دلاری تعیین شده توسط CBR چند سال پیش است.
همچنین در rt.com
روسیه و چین جهان را به GOLD STANDARD هدایت خواهند کرد ، مدیر سرمایه گذاری به Keizer Report می گویدخبر مرتبط  نرخ بیکاری ایالات متحده می تواند به 20٪ برسد ، و انتظار می رود نزدیک به 2 میلیون ادعا - RT Business News

روسیه چهار سال است که ذخایر خود را افزایش می دهد. سال گذشته ، رشد نزدیک به 86 میلیارد دلار بوده است ، در حالی که 2018 و 2017 به ترتیب حدود 33 میلیارد و 55 میلیارد دلار افزایش داشته است.

این کشور همچنین در حال تغییر شکل سهام بین المللی خود بوده و سهم دلار آمریکا را به سود سایر ارزها و طلا کاهش داده است. رکورد اخیر افزایش قیمت طلا ، دارایی های بین المللی روسیه را در اوت به بالاترین حد خود رساند ، زمانی که آنها از سطح 600 میلیارد دلار عبور کردند.

خبر مرتبط  تسلا یک meme است زیرا اقتصاد جهانی با توهم جمعی تقویت می شود - Max Keizer - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید