روسیه به ذخیره سازی طلا ادامه می دهد و ذخایر فارکس را به بالاترین حد خود می رساند – RT Business News

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی این کشور ، دارایی طلای روسیه و ارز خارجی در مجموع به 591.8 میلیارد دلار افزایش یافته است.

این نهاد نظارتی گفت که وجوه بین المللی از 4 تا 11 سپتامبر در یک هفته حدود 0.02 درصد رشد کردند. آمار نشان داد که از اول ژانویه ، روسیه ذخایر فارکس را با 37.4 میلیارد دلار افزایش داد. آنها در سال گذشته 18.3 درصد رشد داشتند.

خبر مرتبط  نوسانات وحشی از سر می گیرد و بیت کوین به بالاترین سطح جدید خود می رسد - اخبار تجاری RT

ذخایر بین المللی دولت دارایی های خارجی بسیار نقدینگی است که شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های حقوق ویژه ویژه (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی روسیه (CBR) و دولت است. سطح فعلی منابع بسیار بالاتر از هدف 500 میلیارد دلاری تعیین شده توسط CBR چند سال پیش است.
همچنین در rt.com
روسیه و چین جهان را به GOLD STANDARD هدایت خواهند کرد ، مدیر سرمایه گذاری به Keizer Report می گویدخبر مرتبط  ترامپ سرزنش فاکس نیوز - RT Business News را در حالی انجام می دهد که سرمایه گذاران سهام فناوری را می فروشند

روسیه چهار سال است که ذخایر خود را افزایش می دهد. سال گذشته ، رشد نزدیک به 86 میلیارد دلار بوده است ، در حالی که 2018 و 2017 به ترتیب حدود 33 میلیارد و 55 میلیارد دلار افزایش داشته است.

این کشور همچنین در حال تغییر شکل سهام بین المللی خود بوده و سهم دلار آمریکا را به سود سایر ارزها و طلا کاهش داده است. رکورد اخیر افزایش قیمت طلا ، دارایی های بین المللی روسیه را در اوت به بالاترین حد خود رساند ، زمانی که آنها از سطح 600 میلیارد دلار عبور کردند.

خبر مرتبط  بانک مرکزی اروپا برای نجات بازار و همه چیز برای هیچ چیز ، بانک مرکزی همه چیز از جمله "سینک ظرفشویی" را ریخت - تحلیلگر به Boom Bust - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید