روسیه به دنبال تقویت منابع نفتی هند برای دهه های آینده است – RT Business News

نیکولای کوداشف ، سفیر روسیه در هند ، می گوید روسیه جایگاه خوبی در بازار انرژی هند حفظ کرده و می خواهد صادرات نفت خود را به این کشور جنوب آسیا گسترش دهد.

“این به این معنی است که منابع نفتی بیشتر در آنجا به صورت طولانی مدت فراهم می شود ، و همچنین به شرایط قراردادی برای عرضه طلای سیاه روسیه به هند برای 20-25 سال پیش رو می رسد” وی روز دوشنبه به خبرنگاران افزود ، در حال حاضر مذاکرات در مورد این موضوع در جریان است.

خبر مرتبط  "بیت کوین کاندیدای بسیار محتمل برای ارز جهانی ذخیره است ،" کارآفرین و نویسنده پرفروش به گزارش Keizer RT می گوید

“ما نفت خام و گاز مایع را در آنجا تأمین می کنیم. هدف این است که این همکاری را به یک سطح طولانی مدت جدید برسانیم ، و بنابراین کیفیت جدیدی به تعامل ما در زمینه تأمین انرژی و امنیت می دهیم. ”
همچنین در rt.com
هند ، تقاضای انرژی جهانی را هدایت خواهد کرد – نخست وزیر نارندرا مودیخبر مرتبط  انگلستان با بیش از 20٪ تولید ناخالص داخلی تولید ناخالص اقتصادی اروپا را رنج می برد - RT Business News

سفیر همچنین در مورد جذب سرمایه گذاری هند صحبت کرد “به طور گسترده تر” در توسعه پروژه روغن وستوک در قطب شمال روسیه. بر اساس برآوردهای اولیه ، تولید سالانه این پروژه می تواند تا 100 میلیون تن باشد. کوداشف گفت که هند نشان داده است “علاقه زیاد به پروژه”

خبر مرتبط  صادرات فرآورده های نفتی روسیه به ایالات متحده به 16 سال رسیده است - RT Business News

ذخایر نفت خام در قطب شمال روسیه شرکت های هندی را مایل به سرمایه گذاری در پروژه عظیم نفت وستوک کرده است “بسیار جالب” پیش از این وزیر نفت و گاز طبیعی هند برای این کشور گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید