روسیه به دلیل عدم موفقیت در مبارزه با خروج سرمایه ، توافق مالیاتی را با هلند لغو می کند – RT Business News

قانون گذاران روسی شروع به محکوم کردن توافق مالیاتی با هلند کردند. این قرارداد برای جلوگیری از مالیات مضاعف طراحی شده بود ، اما تاکنون مذاکرات به بن بست رسیده اند.

وزارت دارایی روسیه شرایط جدیدی مشابه شرایط توافق شده با قبرس ، مالت و لوکزامبورگ را پیشنهاد کرد. طبق شرایط جدید ، روسیه در نظر دارد مالیات بازپرداخت سود سهام و سود شرکتهای متمرکز در روسیه را که در هلند ثبت شده اند به 15 درصد افزایش دهد.

“توافقنامه موجود امکان خروج سرمایه قابل توجهی را فراهم می کند ، زیرا شرکت های ثبت شده در هلند فقط با 2-3 درصد نرخ مالیات واقعی درگیر هستند” وزارتخانه گفت.

خبر مرتبط  Huawei با تلاش برای جلوگیری از بازار 5G اروپا - با ممنوعیت "مبهم" سوئد مبارزه می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
ایالات متحده بانک های قبرس را وادار می کند تا حساب های مشتریان روسی را سرکوب کنند – گزارشبه گفته قانونگذاران ، در همان زمان ، مالیات برابر برای شرکت های ثبت شده در روسیه 15 درصد سود سهام و 20 درصد سود پرداختی را پرداخت می کند.

گزارش شده است که مانور مالیاتی مجاز توسط قانون فعلی به بسیاری از شرکت ها کمک کرده است تا بودجه خود را از روسیه دور کنند. فقط در سال 2017 ، این وجوه با جریان خروجی 1.2 تریلیون روبل طی سه سال گذشته به 457 میلیارد روبل (6.17 میلیارد دلار) رسیده است.

خبر مرتبط  قیمت نفت در میان افزایش نگرانی در چین کاهش می یابد موارد Covid می تواند تقاضای سوخت را تضعیف کند - RT Business News

در ماه مارس ، رئیس جمهور ولادیمیر پوتین پیشنهاد کرد که مالیاتی از سود و سود پرداخت شود که روسیه را برای مقابله با برون سپاری ترک می کند زیرا این کشور با قیمت های پایین نفت و بیماری همه گیر Covid-19 مبارزه می کند.
همچنین در rt.com
پوتین به عنوان بخشی از برنامه تثبیت اقتصاد روسیه خواستار 15 درصد مالیات بر وجوه دریایی استدر ماه مارس ، رئیس جمهور ولادیمیر پوتین پیشنهاد کرد که مالیاتی از سود و سود پرداخت شود که روسیه را برای مقابله با برون سپاری ترک می کند زیرا این کشور با قیمت های پایین نفت و بیماری همه گیر Covid-19 مبارزه می کند.

خبر مرتبط  بانک های چینی خواستار تغییر مکان SWIFT به شبکه مالی داخلی در میان دامن زدن به تحریم های ایالات متحده در مورد هنگ کنگ - RT Business News

در اوایل سال جاری ، روسیه اصلاحاتی را در توافق نامه های مالیات مضاعف با مالت ، قبرس و لوکزامبورگ امضا کرد. معاهدات مالیاتی جدید قرار است از اول ژانویه 2021 لازم الاجرا شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید