روسیه بندر باری چند منظوره جدید را در شرق دور راه اندازی می کند – اخبار کسب و کار RT

به گفته سرویس مطبوعاتی دولت منطقه ، بندر باری جدید با پایانه های زغال سنگ ، نفت ، گاز و سنگر در ساخالین روسیه ساخته می شود. پیش بینی می شود ساخت این تأسیسات در سال 2022 آغاز شود.

بندر جدید چند منظوره بار در مرز مناطق ماکاروفسکی و پورونایسکی ساخالین واقع خواهد شد.

“پیش نویس قرارداد امتیاز قبلاً توسط وزارت دارایی روسیه تصویب شده است ، و پروژه در حال حاضر با وزارت توسعه اقتصادی در حال نهایی شدن است” سرویس مطبوعاتی گفت.

خبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده در سه ماهه دوم بیش از 31 درصد سقوط می کند - RT Business News

چهار میلیارد روبل (52 میلیون دلار) از بودجه فدرال برای زیرساخت ها اختصاص می یابد. این شرکت بیش از 300 شغل جدید ایجاد خواهد کرد.
همچنین در rt.com
بزرگترین و قدرتمندترین یخ شکن هسته ای جهان به ناوگان قطب شمال روسیه پیوستبه گفته والری لیمارنکو ، فرماندار منطقه ساخالین ، بندر جدید یک است “پروژه استراتژیک” برای منطقه زیرا برای رساندن LNG به جزایر کوریل استفاده خواهد شد.

خبر مرتبط  روسیه می خواهد دلار آمریکا را به نفع تجارت ارزهای ملی بین کشورهای SCO کاهش دهد - RT Business News

امروز تلاش های ما متنوع سازی اقتصاد منطقه ای ، کاهش وابستگی به بخش نفت و گاز است. احداث بندر در منطقه ماکاروفسکی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. این به میزان قابل توجهی گردش کالا را در منطقه افزایش می دهد “ لیمارنکو گفت. وی خاطرنشان کرد که راه حل های فن آوری مدرن در طول مراحل ساخت برای اطمینان از سطح بالایی از ایمنی محیط زیست استفاده خواهد شد.

خبر مرتبط  ونزوئلا فروش نفت به چین را علیرغم تحریم های آمریکا ادامه می دهد - گزارش - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید