روسیه بزرگترین معدن طلای WORLD’S در سیبری را افتتاح می کند – اخبار کسب و کار RT

بزرگترین معدنکار طلای روسیه ، پولیوس گفت که در تلاش است تا مالکیت 100 درصدی ذخایر طلای سوخو لوگ در سیبری را که ذخایر 540 میلیون تن سنگ معدن حاوی 40 میلیون اونس طلا تخمین زده شده است ، تأمین کند.

به گفته این شرکت ، سپرده توسعه نیافته سیبری بزرگترین ذخایر موجود در جهان است. “از 31 مه 2020 ، ذخایر سنگ معدن در ابتدا 540 میلیون تن با عیار طلای متوسط ​​2.3 گرم در هر تن تخمین زده می شود. این معادل 40 میلیون اونس است “ پاول گراچف ، مدیر اجرایی Polyus گفت. “این وضعیت سوخو لاگ را به عنوان بزرگترین معدن طلای جدید و فعال جهان تأیید می کند.”
همچنین در rt.com
روسیه اکنون بیش از صادرات گاز طبیعی از طلا درآمد کسب می کندخبر مرتبط  اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريبا 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهد

گراچف توضیح داد که سپرده جدید موقعیت Polyus را به عنوان دومین شرکت بزرگ استخراج طلا در جهان با ذخایر قابل تأمین تضمین می کند. ماه گذشته ، Polyus موافقت کرد 128.2 میلیون دلار برای خرید 22 درصد سهام باقیمانده سپرده غول پرداخت کند.

Polyus بزرگترین تولید کننده طلا در روسیه با دارایی در قلمرو کراسنویارسک ، مناطق ایرکوتسک و ماگادان و جمهوری ساخا (یاکوتیا) است. در سال 2019 ، این شرکت 2.8 میلیون اونس طلا تولید کرد و قصد دارد همان مقدار را در سال 2020 تولید کند.

خبر مرتبط  رتبه بندی اعتبار هند در پایین ترین درجه سرمایه گذاری کاهش یافته است - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید