روسیه برای حفاری چاه های نفت جدید آماده است تا در سال 2022 منقضی شود که توافق قطع تولید اوپک + در سال 2022 منقضی شود – RT Business News

یک پروژه جدید برای تقویت توسعه پایدار اقتصاد و حمایت از بخش انرژی رنج آور در جریان بحران جهانی Covid-19 توسط دولت روسیه تصویب شده است.

به گزارش سرویس مطبوعاتی آندری بلوسوف معاون اول نخست وزیر روسیه ، کمیسیون دولتی که روز سه شنبه تشکیل جلسه داد ، با پیشنهادات وزارتخانه های انرژی و دارایی برای حمایت از تولیدکنندگان نفت با ایجاد صندوق برای “چاه های نفت ناتمام”

چاه های جدید در سال های 2020 تا 21 حفر می شوند اما تا زمان انقضای توافق فعلی اوپک + تا آوریل 2022 بیکار خواهند ماند. این چاه ها پس از چند سال آینده مطابق با رشد مورد انتظار تقاضای انرژی ، راه اندازی می شوند.

خبر مرتبط  صادرات چین در ماه آوریل به رشد بازگشت ، اما واردات با افت روبرو شد - RT Business News

این پروژه جدید که تا 5 ژوئن نهایی خواهد شد ، با هدف کمک به صرفه جویی در بار و توان پرداخت شرکت های سرویس دهنده میدان نفتی در زمان محدودیت تولید جهانی است. “این اقدامات شرکت های نفتی را به سرمایه گذاری وجوه برای توسعه بیشتر مزارع تحریک می کند.” در بیانیه دولت آمده است

خبر مرتبط  بوئینگ 737 MAX مشکل پس از تصادفات مرگبار به زودی می تواند به آسمان اروپا بازگردد - RT Business News
همچنین در rt.com
هنگامی که کروناویروس تقاضای روغن را کاهش می دهد سود روزنفت سود می کنددر این گزارش آمده است: کاهش جهانی تقاضا برای هیدروکربن ها و توافق اوپک + برای کاهش تولید نفت ، منجر به کاهش حجم سفارشات برای این بخش است که بیش از 300000 نفر را در آن استخدام می کند.

خبر مرتبط  واشنگتن به دویچه بانک می گوید تجارت خود را در روسیه پایان دهد - RT Business News

به عنوان بخشی از توافق تاریخی با سازمان کشورهای صادرکننده نفت ، روسیه موافقت کرد که تولید نفت خود را با حدود 2.5 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) در ماه مه و ژوئن به 8.5 میلیون بشکه در روز کاهش دهد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید