روسیه برای توسعه پروژه های قطب شمال و پمپ بنزین به چین لوله های 1.5 میلیارد دلاری خریداری خواهد کرد – RT Business News

گازپروم بزرگ انرژی روسیه اعلام کرد مناقصه ای برای خرید لوله های تقریبا 100 میلیارد روبل (1.5 میلیارد دلار) برای پروژه های گاز طبیعی خود از جمله خط لوله مگا قدرت سیبری اعلام کرده است.

براساس داده های منتشر شده در سکوهای تجاری دولتی ، پیش بینی می شود تحویل امسال آغاز شود و تا پایان سال 2022 ادامه یابد. آنها تحت نظارت Gazprom Invest ، شركت مسئول بزرگترین پروژه های سرمایه گذاری خود قرار خواهند گرفت.

خبر مرتبط  روسیه با وجود همهگیری Covid-19 تولید طلا را افزایش می دهد - RT Business News

قرار است حدود 1.3 میلیون تن لوله برای هر دو مسیر گاز خانگی و تأمین شرکای تجاری روسیه مورد استفاده قرار گیرد. به گفته رسانه های روسی ، برخی از تحویل ها برای خط لوله برق سیبری ، بزرگترین سیستم انتقال گاز در شرق روسیه در نظر گرفته شده است. در حالی که این پروژه ، به منظور تحویل سالانه 38 میلیارد متر مکعب گاز به چین ، از اواخر سال گذشته عملیاتی شده است ، گازپروم قصد دارد تا پایان سال 2022 یک میدان گازی دیگر به خط لوله وصل کند.

خبر مرتبط  صندوق ثروت ملی روسیه نیمی از هزینه های کمک های پزشکی koronavirus را که به نیویورک ارسال شده است - RT Business News

در حالی که هنوز مشخص نیست میزان خرید برای پروژه روسیه و چین چقدر است ، بخشی از منابع مورد نیاز به صندوق های گاز اوختا – تورژوک و بواننکوو-اوختا می رود. دو خط به هم متصل شده اند که دومی گاز از شبه جزیره یامال سیبری را به سیستم یکپارچه گازرسانی روسیه منتقل می کند. از تورژوک ، گاز برای تأمین نیاز داخلی و به اروپا دیگر به شمال غربی روسیه تحویل داده می شود.

خبر مرتبط  چین بازار خود را برای عرضه کنندگان گوشت روسی بیشتر باز می کند - اخبار تجاری RT

مناقصه ، با قیمت اولیه 98.4 میلیارد روبل تعیین شده ، در تاریخ 16 ژوئن نهایی می شود. طبق گفته های اینترفاکس ، معاملات لوله بیش از دو برابر خریدهای قبلی گازپروم است. بزرگترین معامله قبلی به ارزش 41 میلیارد روبل در سال 2018 پلمپ شد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید