روسیه برای تسریع در گسترش صنعت فناوری ، کاهش مالیات را برای شرکتهای داخلی IT در نظر گرفته است – گزارش – اخبار بازرگانی RT

مطابق طرحی که نخست وزیر میخائیل میستوستین ، نخست وزیر IT ، ممکن است از پرداخت مالیات بر درآمد و بیمه ، به میزان قابل توجهی پایین بیاید.

روزنامه تجارت ودوموستی با استناد به دو مقام دولتی گفت: این معافیت مالیاتی تقریباً دو برابر از پرداخت بیمه ها – از 14 درصد به 7.6 درصد – در حالی که مالیات بر درآمد می تواند از سطح فعلی 20 درصد به سه درصد کاهش یابد ، می رود. علاوه بر این ، نخست وزیر گفته بود که مالیات بر ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) در تبلیغات نرم افزاری و تبلیغات فناوری اطلاعات بر روی سیستم عامل های دیجیتال خارجی را لغو کرده و یارانه ویژه ای را برای توسعه دهندگان فراهم می کند.

خبر مرتبط  بیشتر شکلات های جهان از طریق کار 1.5 میلیون کودک ، بعضی از آنها تا پنج سال - مطالعه - RT Business News
همچنین در rt.com
اکثر شرکت های روسی به دلیل قفل ویروس با ضررهای بزرگی روبرو هستند و در دریافت کمک های دولت مشکل دارندمنابع دولتی گفتند که اقدامات پیشنهادی ، که اعتقاد بر آنها دائمی است ، به احتمال زیاد در آینده نزدیک اعلام می شود. این مزایا فقط برای مشاغل قابل اجرا خواهد بود که حداقل 90 درصد از درآمد خود را از فروش نرم افزار و خدمات برای توسعه ، پیاده سازی و پشتیبانی آن به دست می آورند.

خبر مرتبط  به نظر می رسد هند تا سال 2030 ظرفیت پالایش نفت را دو برابر می کند - RT Business News

تاکنون مشخص نیست که انگیزه ها برای بودجه فدرال چقدر هزینه خواهند کرد ، اما طبق گزارش ها ، مقامات معتقدند که دولت تمام ابزارهای لازم برای جبران آن را دارد.
همچنین در rt.com
بحران Coronavirus باعث ایجاد سرمایه گذاری خصوصی BOOM در بورس روسیه می شوددر صورت تصویب ، تغییر در قانون مالیات ممکن است صادرات نرم افزار روسی را تقویت کند ، رقابت شرکت های داخلی فناوری اطلاعات را تقویت کند و از توسعه دهندگان محلی پشتیبانی کند. در عین حال ، این اقدامات ممکن است شرکت های روسی بیشتری را که در حال حاضر در خارج از کشور ثبت نام کرده اند تشویق کنند که به خانه برگردند.

خبر مرتبط  غول خرده فروشی انگلیس Debenhams احتمالاً سقوط خواهد کرد ، و 12000 شغل را در معرض خطر قرار می دهد - RT Business News

در اوایل ماه جاری ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه برای گفتگو در مورد توسعه صنعت فناوری اطلاعات ، با مقامات دولتی تماس تلفنی برقرار کرد که نقش اصلی خود را در اقتصاد ملی در میان محدودیت های مربوط به کورو ویروس به اثبات رسانده است. پوتین دستور داد كه طرحی برای تحریک توسعه بخش از جمله راه حلهای لازم برای تعمیرات اساسی مالیات آماده شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید