روسیه بدهی خارجی خود را در سال 2020 با 21.3 میلیارد دلار کاهش می دهد – RT Business News

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی ، بدهی خارجی روسیه از 1 ژانویه 21.3 میلیارد دلار کاهش یافت و در مجموع 470.1 میلیارد دلار بود.

“کاهش بدهی بدهی به غیرمقیم برای تمام بخشهای اقتصاد مشاهده شد که بیشترین کاهش قابل توجه برای سایر بخشهای تحت اعتبار ثبت شد” تنظیم کننده گفت.

گزارش شده است که این کاهش در مقایسه با ابتدای سال گذشته 4.33 درصد بوده است. بانک مرکزی افزود که بدهی این کشور در ماه های اکتبر-دسامبر سال 2020 در مقایسه با سه ماهه گذشته 1.39 درصد رشد کرد.

خبر مرتبط  بدترین بحران برای اقتصاد ویران شده Covid هند - صنعت تجارت - اخبار کسب و کار RT
همچنین در rt.com
سهم طلا از ذخایر ملی روسیه برای اولین بار از ذخایر دلار آمریکا کاسته استذخایر ارزی روسیه از 15 ژانویه 2020 هفته به هفته 1.2 درصد یا هفت میلیارد دلار کاهش داشته و در مجموع 590.4 میلیارد دلار بوده است.

به گفته تنظیم کننده ، این افت در نتیجه کاهش قیمت طلا همراه با تجدید ارزیابی منفی نرخ ارز رخ داده است.

خبر مرتبط  تولید خودرو با تقریباً کامل از سر گرفته می شود زیرا محدودیت های coronavirus در چین سهولت دارد - RT Business News

ذخایر بین المللی این کشور دارایی های خارجی با نقدینگی بسیار بالا است که شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های خاص درست ترسیم می شود که در اختیار بانک مرکزی روسیه و دولت است.

دارایی ها طی سال های اخیر به طور مداوم در حال رشد بوده و از حد نصف تریلیون دلاری که تنظیم کننده تنظیم کرده است فراتر رفته اند. ذخایر ارزی فارکس روسیه در پایان سال گذشته 593.6 میلیارد دلار بود.

خبر مرتبط  وزارت دارایی می گوید: اقتصاد هند آماده است تا پایان سال به سطح قبل از همه گیری برسد

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید