روسیه با وجود همهگیری Covid-19 تولید طلا را افزایش می دهد – RT Business News

اتحادیه تولیدکنندگان طلای روسیه گفت: تولید طلا در روسیه همچنان رو به رشد است و 4.6 درصد در سه ماه اول سال به بیش از 48 تن افزایش می یابد.

براساس داده های خود ، در ژانویه-مارس ، شرکت های معدنی طلا در نتیجه تولید مرتبط 646060 کیلوگرم تولید کردند. این رقم 5.11 درصد بیشتر از مدت مشابه سال گذشته است.

وی گفت: “همه گیر کوراو ویروس بر عملکرد تولید شرکتهای معدنی طلا روسیه در سه ماه اول سال 2020 تأثیر نگذاشته است. برعکس ، نتایج سه ماهه اول (Q1) روند سال 2019 را حفظ کرد ، هنگامی که روسیه به رکورد خود در تولید طلا رسید. ، “ رئیس اتحادیه ، سرگئی کاشوبا گفت.

خبر مرتبط  نقره ای که به لطف رشد تقاضای بهبود اقتصادی در جهان از طلا بیشتر است - تحلیلگران - اخبار بازرگانی RT

به گفته وی ، بعضي از مشكلات بعداً در ماه آوريل-مه به دليل تجديد كار در مجامع ريوي ، و “در این راستا ، ما نتایج تولید طلا را در سه ماهه دوم با دقت تحلیل خواهیم کرد.”
همچنین در rt.com
“کشورهای هوشمند قبل از سقوط دلار آمریکا طلا جمع می شوند” – گزارش Keizer RTخبر مرتبط  اقتصاد ایالات متحده با چنین تکانهای عظیم هروئین پولی ، هیچ دوز مصرفی وجود ندارد - پیتر شیف - RT Business News

کاشوبا افزود: “در این میان ، با وجود شروع موفقیت آمیز سال ، ما انتظار داریم که اندکی تولید طلا در کشور در سال 2020 افزایش یابد ، در حدود 0.5 تا 1.0٪ در مقایسه با سال گذشته.”

این اتحادیه همچنین اعلام کرده است که تولید نقره در روسیه در Q1 در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 3.6 درصد کاهش یافته و در مجموع به 338.92 تن رسیده است.

خبر مرتبط  در حالی که DOLLAR DIVES در میان تشدید ردیف ایالات متحده و چین - SOARS طلا به همه زمانه بالا می رسد - RT Business News

به گفته بانک مرکزی این کشور ، روسیه به طور مرتب در ذخایر ملی خود طلا را جمع کرده است و از 1 مه تا 566 میلیارد دلار بالغ شده است. سطح فعلی دارایی های طلا و ارز خارجی تقریبا 20 درصد بالاتر از هدف 500 میلیارد دلار تعیین شده توسط بانک مرکزی در چند سال پیش است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید