روسیه با افزایش تقاضا برای پرداخت های بدون پول ، مسئله روبل دیجیتال را در نظر می گیرد – RT Business News

بر اساس گزارش بانک مرکزی روسیه (CBR) ، سطح بالای توسعه فن آوری های مالی در روسیه و رشد روزافزون سهم پرداخت های غیرنقدی موضوع راه اندازی روبل دیجیتال را با اهمیت تر می کند.

تنظیم کننده گفت در a گزارش که در حال حاضر تمام احتمالات و چشم اندازهای چنین پروژه ای را ارزیابی می کند ، که به کاربران امکان می دهد روبل دیجیتال را به صورت رایگان به کیف پول الکترونیکی خود منتقل کرده و از آنها در دستگاه های تلفن همراه ، بصورت آنلاین و آفلاین استفاده کنند. “روبل دیجیتال خواهد توانست مزایای پول نقدی و غیر نقدی را ترکیب کند” CBR گفت

خبر مرتبط  فیات کرایسلر و پژو برای ایجاد چهارمین خودروساز بزرگ جهان در ادغام 58 میلیارد دلار "بله" می گویند - RT Business News

به گفته معاون رئیس CBR الکسی زابوتکین ، سهم پرداخت های غیر نقدی در خرده فروشی و بخش های دولتی این کشور تقریباً دو برابر شده است و از 39 درصد به 69 درصد رسیده است.

تنظیم کننده گفت که روبل دیجیتال نوآوری و رقابت را در بخش مالی تحریک می کند زیرا انتقال وجوه از یک کارگزار به کارگزار دیگر را سریعتر و آسان تر می کند. همچنین می تواند به پیگیری هزینه های پروژه های بودجه دولت کمک کند.

خبر مرتبط  توت فرنگی برای گسترش بیشتر رسیده است زیرا غول تجارت الکترونیکی روسیه فروش خود را در آلمان آغاز می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
چین آزمایش آزمایشی ارز دیجیتال را با معاملات بالاتر از 1.1 میلیارد یوان افزایش می دهداین گزارش همچنین اشاره کرد که اگرچه استفاده از روبل دیجیتال به صورت ناشناس امکان پذیر نیست ، برخلاف پول نقد یا ارزهای رمزپایه غیرمتمرکز ، “اطلاعات مربوط به معاملات با روبل دیجیتال حاوی اطلاعات محدودتری نسبت به سیستم های پرداخت موجود است.”

گزارش بانک مرکزی اضافه کرد ، تعداد روبل های دیجیتال قابل خریداری در یک زمان نیز محدود خواهد شد ، مانند محدودیت های برداشت وجه نقد.

خبر مرتبط  اعتماد هند ، غول ایالات متحده Exxon را شکست داد تا به دومین شرکت با ارزش جهان تبدیل شود - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید