روسیه اکنون بیش از 96٪ از بدهی های ایالات متحده را رها کرده است – RT Business News

براساس آخرین اطلاعات وزارت خزانه داری ایالات متحده ، مسکو همچنان به فروش اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده ادامه داده و ذخایر خود را در ماه مارس 8.73 میلیارد دلار کاهش داده است.

بدهی های دولت روسیه در ماه مارس 3.8 میلیارد دلار بود ، در مقایسه با 12.5 میلیارد دلار در ماه قبل. سه سال پیش ، این مبلغ 105 میلیارد دلار بود. مسکو بیش از 96 درصد از دارایی های خود را در آن دوره انحلال داده است. اوراق بهادار بلند مدت خزانه داری آمریکا با 928 میلیون دلار کاهش یافت ، در حالی که اوراق بهادار کوتاه مدت با 7.8 میلیارد دلار کاهش یافته و به 473 میلیون دلار رسیده است.

خبر مرتبط  سرانجام فرودگاه جدید برلین افتتاح شد - اخبار تجاری RT

ژاپن بزرگترین دارنده بدهی های ایالات متحده از ژوئن سال 2019 است. توکیو اسکناس های خزانه داری آمریکا را به ارزش 1.27 تریلیون دلار در ماه مارس برگزار کرد ، که سرمایه گذاری خود را با 3.4 میلیارد دلار از یک ماه قبل افزایش داده بود.

دومین دارنده برتر اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده ، چین ، همچنان به کاهش ناچیز بدهی های ایالات متحده ادامه داده و پرتفوی آن را با 10.7 میلیارد دلار به 1 تریلیون دلار کاهش داده است.

خبر مرتبط  تحلیلگر فنی به Boom Bust - RT Business News می گوید که بازار سهام می تواند به زودی دوباره در مسابقات شرکت کند
همچنین در rt.com
روسیه تابستانهای طلا را با طلا پر می کند و 2.5 میلیارد دلار به ذخایر فارکس در اوج coronavirus اضافه می کندروسیه سابقاً یکی از دارندگان اصلی خزانه داری ایالات متحده بود ، اما از ماه مه سال 2017 ، مطابق با سیاست ارز زدایی خود و در پاسخ به تحریم های وضع شده توسط واشنگتن ، به طور پیوسته این سرمایه گذاری را کاهش داده است.

خبر مرتبط  ایالات متحده ممکن است بیش از 100 شرکت چینی و روسی را با محدودیت تجاری به دلیل ادعای روابط نظامی مورد ضرب و شتم قرار دهد - گزارش - RT Business News

مسكو نیز به عنوان یك سیاست دولتی ، ذخایر خود را تنوع بخشیده است ، خرید شمش را به ثبت سطح و افزایش عنوان خریدار متعهد ترین طلا در جهان افزایش می دهد. براساس آخرین اطلاعات بانک مرکزی روسیه ، کل دارایی های طلای این کشور از ماه مارس 73.9 میلیون اونس تریوی (2،298 تن) و حدود 120 میلیارد دلار ارزش دارد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید