روسیه اولین محموله روغن قطب شمال را به چین تحویل می دهد – RT Business News

غول انرژی روسیه ، گازپروم نپ ، تولید نفت خام از میدان نفتی قطب شمال قطب شمال خود را به چین آغاز کرده است. این شرکت اعلام کرد که اولین دسته به میزان 144،000 تن نفت خام به بندر یانتای تحویل داده شده است.

مسیر تانکر از مورمانسک به یانتای از دریاهای قطب شمال و سه اقیانوس عبور می کند و 47 روز طول می کشد.

“تجربه موفقیت آمیز در فروش نفت قطب شمال در بازار اروپا و بینش عمیق بازارهای آسیا و اقیانوس آرام به گازپروم نپت اجازه می دهد تا گاز نووی بندر را با یک طرح لجستیکی منحصر به فرد در طول سال به شرکای آسیایی ارائه دهد.” گفت: معاون مدیر کل گازپروم چپ برای تدارکات ، پردازش و فروش آناتولی چرنر.

خبر مرتبط  بوم بوست بررسی می کند که چرا هزاران شرکت از دولت آمریکا بخاطر جنگ تجاری با چین شکایت می کنند - RT Business News

“با توجه به برنامه های این شرکت برای گسترش جغرافیای منابع نفتی قطب شمال ، توسعه همکاری با خریداران در چین و سایر کشورهای منطقه آسیا و اقیانوسیه برای ما از اهمیت استراتژیک برخوردار است.” او اضافه کرد.

گازپروم نپت در سال 2013 صادرات نفت تولید شده در قطب شمال روسیه را آغاز کرد و بیش از 40 میلیون تن به کشورهای اروپایی تحویل داد. ارقام ترکیبی شامل ARCO (زمینه Prirazlomnoye) و بندر Novy (زمینه Novoportovskoye) هستند.

خبر مرتبط  هشدارهای گسترده گروه صنعت هشدار می دهد که منع گسترده پنبه چینی توسط ایالات متحده می تواند "خرابی" ایجاد کند - RT Business News

بیشتر بخوانید: حمل و نقل مسیر دریایی قطب شمال روسیه در Q1 بیش از 10 میلیون تن است

میدان نفتی نووی بندر با داشتن 250 میلیون تن ذخیره ، یکی از بزرگترین میادین میعانات نفتی و گازی در قطب شمال روسیه است. در شبه جزیره یامال واقع شده است. درجه جدیدی از نفت خام به نام نووی بندر در این مزرعه تولید می شود.

برای تهیه نفت از مزارع قطب شمال ، گازپروم چپ از یک طرح حمل و نقل و لجستیک منحصر به فرد استفاده می کند که صادرات در کل سال را با حداقل هزینه تضمین می کند. این شامل سکوی تولید روغن Prirazlomnaya ، ترمینال نفتی Arctic Gates در خلیج فارس ، یک ناوگان تانکر تقویت شده از کلاس یخ از جمله کشتی های سوخت LNG ، یخ سازان اسکورت و ترمینال حمل و نقل روغن دریایی در مورمانسک است. کارآیی و ایمنی توسط اولین سیستم مدیریت لجستیکی دیجیتال قطب شمال با نام “کاپیتان” تأمین شده است.

خبر مرتبط  هند یک تحقیق ضد دامپینگ در مورد برخی از واردات آلومینیوم از چین آغاز می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید