روسیه انتظار دارد اوپک + کاهش تولید نفت را در ماه آگوست کاهش دهد – RT Business News

الكساندر نواك ، وزیر انرژی روسیه در یك كنفرانس آنلاین روز پنجشنبه گفت كه اوپك + در حال بحث و یا برنامه ریزی در مورد تغییر در توافق قطع تولید خود نیست ، كه باید دید كه تولیدكنندگان نفت كاهش در ماه آگوست را كاهش می دهند.

اوپک + ، به رهبری روسیه و تولیدکننده برتر عربستان سعودی ، در ماه ژوئن توافق کردند که کاهش رکورد تولید 9.7 میلیون بشکه در روز (روزانه) را تا یک ماه تا پایان ماه ژوئیه تمدید کند.

طبق توافق اولیه که در ماه آوریل به دست آمد ، اوپک + برای تولید دو ماهه (مه و ژوئن) به مدت 9 ماه 9.7 میلیون بشکه در روز در تولید ترکیبی کاهش داد و سپس این موارد را به 7/7 میلیون بشکه در روز کاهش داد تا در پایان سال باقی بماند. سپس ، از ژانویه سال 2021 ، کاهش تولید به بیش از 5.8 میلیون بشکه در روز کاهش می یابد تا در پایان آوریل 2022 به قوت خود باقی بماند.

خبر مرتبط  دومین فرودگاه شلوغ لندن ممکن است تا سال 2024 به سطح مسافرهای قبل از koronavirus بازگردد - RT Business News

نووك گفت ، این گروه در مورد هیچ تغییری در پارامترهای معامله برای بعد از ماه ژوئیه بحث نمی كند ، و خاطرنشان كرد كه تولیدكنندگان از این رو شروع به كاهش ركورد 9/7 میلیون بشكه ای به 7.7 میلیون بشكه در روز می كنند.
همچنین در rt.com
وزیر انرژی روسیه: اوپک + تصمیم گرفت تا کاهش تولید نفت تا ماه ژوئیه را حفظ کندخبر مرتبط  هواوی با نام تجاری با ارزش ترین چین - RT Business News

وزیر روسیه با اظهار نظر در مورد عرضه جهانی نفت در هنگام سقوط تقاضا در ماه آوریل ، گفت که احتمالاً بیشترین میزان تقاضا در این بیماری و اقدامات برای مهار آن ، به یک میلیارد بشکه رسیده است.

اما اوپک اضافه کرد که اما اوپک + تأثیر خود را در توازن عرضه و تقاضا آغاز کرد و میزان تولید بیش از حد در ماه ژوئن در حال کاهش است.

“من امیدوارم که آمار در ماه ژوئیه نشان دهد که ما به توازن بازار و حتی کسری در عرضه رسیده ایم.” نواك گفت.

در حالی که روسیه انتظار دارد کاهش تولید اوپک + از ماه اوت شروع شود ، رهبر اوپک عربستان سعودی همچنان مشغول تلاش برای عقب ماندگی در این معامله مانند عراق ، نیجریه و آنگولا است و سهمیه آنها مطابقت دارد و جبران غیر قبلی انطباق در ماه مه و ژوئن.

خبر مرتبط  سقوط بازار نفت خیلی به پایان رسیده است - RT Business News

بیشتر بخوانید: زنده ماندن تلاش برای ترور و ربوده شدن توسط کارلوس شغال: زندگی خارق العاده مرد نفتی که آقای اوپک بود

وزیر انرژی عربستان ، شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان ، جنگ جدید قیمت نفت را تهدید کرده است ، مگر اینکه آنگولا و نیجریه خط را بکشند ، روز چهارشنبه به نقل از وال استریت ژورنال ، به نقل از نمایندگان.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com