روبل روسیه یکی از جذاب ترین ارزهای بازار در حال ظهور در جهان پس از همه گیری است – Goldman Sachs – RT Business News

تحلیلگران گلدمن ساکس ، روبل روسیه را به عنوان یکی از سه گزینه برتر ارزهای در حال ظهور در بازار معرفی کرده اند تا پس از وحشت در مورد بیماری همه گیر ویروس کرونا ، به عقب برگردد.

در یادداشتی که اوایل این هفته منتشر شد و CNBC به آن استناد کرد ، تیمی از استراتژیست های گلدمن گفتند که پول ملی روسیه از راند آفریقای جنوبی و پزوی مکزیک در لیست جذاب ترین ها پیروی می کند “بتا دوره ای بالا ، طول مدت حمل بالا.”

مورد اول نشان دهنده حساسیت یک ارز به چرخه اقتصادی گسترده تر و بازده بازار است. تجارت حمل ارز استراتژی ای است که بر اساس آن ارز پر بازده تجارت را با ارز کم بازده تأمین می کند تا به معامله گران اجازه دهد تفاوت بین نرخ ها را بدست آورند.

خبر مرتبط  میزان تولید نفت روسیه در نزدیک به یک دهه اخیر به کمترین میزان خود رسیده است - RT Business News
همچنین در rt.com
برنامه های بودجه روسیه نشان می دهد که اقتصاد اکنون مهمتر از هزینه های نظامی استدر حالی که پزو مال بانک است “انتخاب برتر” با توجه به ترکیبی که از مبانی کلان حامی ارز دارد ، این گزارش خاطر نشان کرد که دو بازده پربازده دیگر در مقایسه با آن فضای بیشتری برای اجرا دارند. با این حال ، بانک خاطرنشان کرد که سرمایه گذاری برای رهبران بازارهای نوظهور باید پس از کاهش بحران ویروس کرونا انجام شود ، زیرا شرط بندی ها در حال حاضر بسیار خطرناک هستند.

خبر مرتبط  پوتین می خواهد فقر در روسیه را در دهه آینده به نصف کاهش دهد - RT Business News

“با توجه به ریسک های قابل توجه داخلی ، از جمله اعلامیه بودجه میان مدت آفریقای جنوبی در ماه رند ، و ترکیبی از بادگیرهای سیاسی هنوز ناپایدار و بادهای کم اقتصاد اقتصادی کلان برای روبل که به تدریج محو می شوند ، سوال اصلی هر ارز این است که آیا بتای جهانی بالا است؟ (در نهایت) می تواند بادگیرهای داخلی را برانداز کند ، “ تحلیلگران گلدمن گفتند ، آنها در مورد چشم انداز خود خوش بین هستند.
همچنین در rt.com
روسیه به ذخیره سازی طلا ادامه می دهد و ذخایر فارکس را به بالاترین حد خود می رساندپیامد اقتصادی همه گیر ، همراه با خطرات ژئوپلیتیکی و افت قیمت نفت ، تأثیر منفی بر روبل در سال جاری داشته است. از روز جمعه ، واحد پول روسیه در برابر دلار آمریکا از ماه مارس به پایین ترین نقطه نزول کرد و با 78.21 دلار در هر دلار معامله شد.

خبر مرتبط  نفت به احتمال زیاد چند ماه دیگر افزایش می یابد زیرا اوپک + سیاست تولید فعلی را دنبال می کند - RT Business News

در طی کاهش قبلی نرخ روبل ، گلدمن ساکس گفت که انتظار دارد ارز مقداری از ضررهای خود را پس بگیرد ، پیش بینی می کند ظرف دو سال به 61 روبل در هر دلار بازگردد. براساس پیش بینی این بانک ، انتظار می رود افزایش تدریجی قیمت نفت افزایش یابد که ممکن است در مدت مشابه به 60 دلار در هر بشکه برسد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید