رهبر تجارت می گوید: نهایی کردن معامله Brexit مهم نیست زیرا توافق نامه های انگلیس با متحدان اصلی را تأمین کرد – RT Business News

لندن و بروکسل با وجود نزدیک شدن مهلت مقرر Brexit هنوز در مورد توافق تجاری توافق مشترکی پیدا نکرده اند. بوم بوست دریافت ، با این حال ، انگلستان توافق نامه های دو جانبه زیادی را امضا کرده است ، که Brexit بدون توافق را برای آن آسان تر کرده است.

کانادا آخرین کشور در یک لیست طولانی است که انگلیس موفق شد با آن توافق کند ، زیرا آماده می شود تا از عضویت در اتحادیه اروپا خداحافظی کند. دو طرف به توافق رسیدند “در اصل” اوایل این هفته.

خبر مرتبط  روسیه قصد دارد اولین حمل و نقل Arctic LNG به آسیا - RT Business News را انجام دهد

“در سطح جهانی این برای هر دو طرف بسیار مهم بوده است” هیلاری فوردویچ ، عضو هیئت مدیره انجمن تجارت انگلیس و آمریكا ، به بوم بوست گفت. وی توضیح داد که انگلیس پنجمین شریک تجاری بزرگ کانادا است و کانادا دوازدهمین شریک تجاری بزرگ انگلیس است.

https://www.youtube.com/watch؟v=8iiUO7KZ5lE

فوردویچ گفت ، اتحادیه اروپا همچنان در تلاش است تا خروج انگلیس را تا حد ممکن سخت تر کند تا از خروج سایر اعضای اتحادیه جلوگیری کند. وی بر این باور است که حتی اگر در تاریخ 31 دسامبر معامله ای انجام نشود ، انگلیس توافق نامه های دوجانبه کافی را تأمین کرده و مقررات دیگری برای ادامه تجارت به طور معمول دارد.

خبر مرتبط  پروفسور ولف به Boom Bust گفت - چین از "فاجعه اقتصادی" مربوط به Covid که ایالات متحده در حال حاضر با آن دست و پنجه نرم می کند ، اجتناب کرد - RT Business News

“شما می پرسید آیا معامله ای انجام می شود – اول از همه ، هیچ کس نمی داند. مهم نیست ، زیرا بازگشت به مقررات WTO آن چنان که ادعا می شود شدید نیست. و انگلیس قبلاً با 52 کشور معامله کرده است. “ فوردویچ گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید