رنج شیل به تازگی آغاز شده است – RT Business News

چند هفته قبل از آغاز فصل رانندگی تابستان ، میزان مصرف بنزین ایالات متحده به سطحی رسیده است که آخرین بار در اواخر دهه 1960 دیده شد ، به دلیل قفل شدن قفل ها حاوی شیوع تاج ویروس است.

با تقاضا برای فروپاشی سوخت موتور ، پالایشگاه ها پردازش نفت خام را کاهش می دهند و ظرفیت ذخیره نفت خام در آمریکا به سرعت پر می شود. به گفته تحلیلگران ، این گلوت در هفته های آینده بدتر می شود و ظرفیت ذخیره سازی در کوشینگ ، اوکلاهما تا اواسط ماه مه کامل خواهد بود.
همچنین در rt.com
موسسه آمریکایی پترولیوم اعلام کرده است که 13 میلیون بشکه از ساخت انبار نفت استفاده می کندنابودی سریع تقاضا در همه گیر ، تهدید می کند که به زودی می توان انبار را در سراسر آمریکا پر کرد و قیمت نفت را پایین آورد و تولید کنندگان نفت را وادار به سکونت بیشتر و کاهش تولید بیشتر از آنچه در ابتدا تصور می شد ، کرد.

کل مصرف نفت آمریکا در آخرین گزارش گزارش تا 17 آوریل در 14.1 میلیون بشکه در روز (روزانه) کاهش یافته است ، کمی از میزان مصرف تخمینی 13.8 میلیون بشکه در هفته گذشته ، که کمترین میزان مصرف هفتگی در آمار EIA با تاریخ بازگشت است. اوایل دهه 1990

بیشتر بخوانید

براساس آخرین گزارش موجودی EIA از این هفته ، موجودی های نفت خام و بنزین همچنان پرش کردند و همچنان ورودی های نفت خام پالایشگاه کاهش می یافت.

خبر مرتبط  حتی ویروس های جزئی ممکن است باعث انسداد گسترده و ممنوعیت سفر در دوران ویروس کرونا شوند - تحلیلگر Boom Bust - RT Business News

در طی هفته منتهی به 17 آوریل ، ورودی های پالایشگاه نفت خام ایالات متحده به طور متوسط ​​12.5 میلیون بشکه در روز ، که 209،000 بشکه در روز کمتر از میانگین هفته گذشته بود. پالایشگاه ها به کاهش نرخ بهره ادامه دادند و 67.6 درصد از ظرفیت خود را به کار گرفتند. برای مقایسه ، پالایشگاهها معمولاً بیش از 90 درصد ظرفیت درست پیش از فصل رانندگی تابستان کار می کنند. اما امسال فصل رانندگی تابستان به تعویق افتاده و پیش بینی می شود بسیار ضعیف باشد.

مصرف بنزین – مهمترین بخش مصرف نفت ایالات متحده – از زمان شروع بن بست ، بیشترین سقوط را تجربه کرده است ، در حالی که این محصول از هفته منتهی به 17 آوریل با 40 درصد کاهش به 5.3 میلیون بشکه در روز ، از میانگین 8.9 میلیون بشکه در سال 2020 کاهش یافته است. تا 13 مارس

حتی اگر قرار است فردا قفل قفل در ایالات متحده برطرف شود ، انتظار نمی رود که میزان بنزین بهبودی در شکل V داشته باشد. در عوض ، این احتمال وجود دارد که هفته ها و احتمالاً ماه ها در سطح فعلی باقی بماند و فشار موجودی بنزین و نفت خام بالاتر شود.

“از آنجا که انتظار می رود تقاضای منفی برای بنزین در طول ماه مه ایالات متحده آمریکا را مبتلا کند ، و یک فصل رانندگی بسیار ضعیف در طول تابستان پیش بینی می شود ، بعید به نظر می رسد که تقاضا برای نفت خام در نیمه اول سال بازگردد.” Ristad Energy گفت این هفته.

خبر مرتبط  مدیر عامل شرکت JPMorgan در میان فاجعه Covid-19 همه پول را در "فاسد ترین برنامه تاکنون" بدست می آورد - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا کاهش قیمت خواهد کردبرای کاهش موجودی ورم و بنزین موجودی تورم ، که بالاتر از میانگین های 5 ساله است ، تولید کنندگان نفت آمریکا باید تولید نفت را کاهش دهند. آنها این کار را انجام می دهند زیرا بازار آنها را مجبور خواهد کرد.

به گفته ریستاد انرژی ، این تب و تاب بودن در ایالات متحده و در سراسر جهان منجر به بزرگترین کاهش ماهانه فعالیت های ناکام در آمریکا خواهد شد.

“اگر فرض کنیم چاه های افقی جدیدی از آوریل 2020 به بعد تولید نشود ، کل تولید LTO تا ماه مه 1 میلیون بشکه در روز (bpd) کاهش می یابد ، تا ژوئیه 2 میلیون بشکه در روز و 3 میلیون بشکه در روز تا اکتبر تا نوامبر کاهش می یابد. با حوضه پرمین بیش از نیمی از کاهش پایه در سطح کشور را به خود اختصاص داده است ، “ شرکت تحقیقات مستقل انرژی گفت:

بیشتر بخوانیدبحث سخت مغلوب ساختن پیشی جستن در قیمت نفت افزایش ایران - اما تقاضا و ذخیره سازی مجدد مشکل است

طبق گفته وود مکنزی “این امکان وجود دارد که در صورت ادامه شرایط فعلی ، مخازن ذخیره سازی کوشینگ بتوانند تا اواسط ماه مه به ظرفیت خود برسند.”

وی گفت: “به طور عمده ، آسیب های مربوط به سال 2020 انجام می شود ، و ما معتقدیم که این کاهش چشمگیر منجر به کاهش یک میلیون به دو میلیون بشکه در روز از کاهش فعالیت می شود. بسته های تولید به عنوان قله های ظرفیت ذخیره سازی به این تعداد اضافه می شوند. “ WoodMac گفت پس از آینده WTI Crude May برای اولین بار در اوایل این هفته برای اولین بار به خاک منفی فرو رفت.

خبر مرتبط  اوپک + موافقت کرد که کاهش رکورد نفت را برای یک ماه دیگر تمدید کند - گزارش ها - خبرنامه RT Business

از آنجایی که انتظار نمی رود تقاضای جهانی نفت به سرعت به حد معمول 100 میلیونی بشكه در روز خود بازگردد – اگر با توجه به تغییر در زندگی ما در این بیماری همه گیر باشد – تولیدكنندگان آمریكا مجبور هستند كه نسبت به نیروهای بازار واکنش نشان دهند و بازده را خیلی سریعتر از آنها كاهش دهند. خود و تحلیلگران فقط یک ماه پیش انتظار داشتند که در ابتدای امسال از آنها صحبت نکنند.

کاهش 9.7 میلیون بشکه در روز وعده داده شده توسط اوپک + برای ماه مه و ژوئن ، به ضرر تقاضا نخواهد رسید. مداخله OPEC + – حتی اگر هر تولید کننده این گروه سهمیه های خود را به طور کامل (برای اولین بار) رعایت کند – برای جلوگیری از سرریز موجودی های نفتی در ایالات متحده و جهان به مدت چند هفته کافی نخواهد بود.

به همین دلیل است که عمل مجدد توازن ، “مداخله” نیروهای بازار خواهد بود – تولیدکنندگان در بازارهای آزاد مانند ایالات متحده و کانادا سهمیه نمی گیرند ، اما تولیدکنندگان آنها نسبت به شرایط بازار واکنش نشان می دهند و بازده را کاهش می دهد ، امیدوارم که هوا را جویا کند. طوفان کامل

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید