رمز ارزهای بزرگ XRP در حالی که رمز ارز در مورد دادخواست SEC – خراب شد ، خراب می شود – RT Business News

قیمت یکی از معاملات ارزهای رمزپایه شده جهان ، Ripple’s XRP ، پس از تبدیل ارز Coinbase به بستر دیگری برای اعلام حذف سکه ، همچنان ادامه دارد.

Ripple’s XRP ، چهارمین رمز بزرگ سرمایه گذاری در بازار ، در روز 13 درصد کاهش یافت و از صبح چهارشنبه کمی بالاتر از 0.20 دلار بود. طی هفته گذشته بیش از 43 درصد ارزش خود را از دست داده و در مقابل بالاترین قیمت ماه گذشته خود یعنی حدود 0.70 دلار ، بیش از 70 درصد افت کرده است.

اندکی پس از آن تصمیم گرفت که پلتفرم مستقر در ایالات متحده Coinbase تصمیم به تعلیق جفت های تجاری XRP از بازار خود بگیرد “در روشنی” دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) علیه خالق XRP ، ریپل. معاملات در 19 ژانویه به طور کامل متوقف خواهد شد.

خبر مرتبط  سهام علی بابا پس از آغاز تحقیقات ضد انحصاری چین در خرده فروش آنلاین - RT Business News سقوط می کند
همچنین در rt.com
بیت کوین در مسیر ثابت خود به نقطه عطف نمادین بعدی ، علامت 28000 دلار را رد می کنداعلامیه Coinbase تنها چند روز پس از تصمیمات مشابه سایر صرافی های ارز رمزنگاری شده منتشر شد. Bitstamp هفته گذشته گفت که گزینه تجارت XRP و سپرده گذاری را برای همه مشتریان ایالات متحده در 8 ژانویه حذف می کند ، در حالی که حذف رمز ارز از طریق OKCoin از 4 ژانویه آغاز می شود. شرکت هایی مانند B2C2 ، OSL ، Crosstower و Beaxy به همین ترتیب تصمیم به متوقف کردن تجارت XRP.

“این به وضوح برای XRP در ابعاد مختلف بد است: خریداران بالقوه کمتر و نقدینگی کلی پایین تر. برای اینکه XRP همانطور که Ripple قصد دارد کار کند ، XRP باید بسیار مایع باشد ، بنابراین این امر خصوصاً مضر است. “ به نقل از بلومبرگ ، كایل سامانی ، از بنیانگذاران Multicoin Capital.

XRP به عنوان اکثر همتایان دیجیتال خود ، طی ماههای اخیر با شروع انباشت سرمایه گذاران جهانی در ارزهای رمزپایه ، از یکی از بزرگترین تجمعات خود در سالهای گذشته لذت برد. با این حال ، هنگامی که SEC شکایت علیه ریپل و دو نفر از مدیران آن را آغاز کرد ، بیشتر سودهای امسال پاک شد. در شکایتی که در اوایل ماه جاری رونمایی شد ، تنظیم کننده گفت که Ripple از سال 2013 بیش از 1.3 میلیارد دلار توکن ثبت نشده فروخته است. SEC اصرار دارد که XRP در واقع یک امنیت است و بنابراین باید در کمیسیون ثبت شده باشد.

ریپل ، که پیش از اعلام رسمی پیش بینی دادخواست گسترده ای از SEC داشت ، ادعاهای SEC را خواند “حمله به کل صنعت رمزنگاری” در امریکا. این اشاره کرد که تنظیم کننده فقط “بی نیازی آبها را گل آلود” به جای معرفی وضوح نظارتی رمزنگاری ، تعداد بی شماری از دارندگان بیگناه خرده فروشی XRP را آزار داد.

خبر مرتبط  احتمالاً تولید ایرباس در طی دو سال بعد از کووید 19 به 40٪ کاهش می یابد - RT Business News

“SEC عدم اطمینان بیشتری به بازار وارد کرده و به طور فعال به جامعه ای که قرار است از آن محافظت کند آسیب می رساند. تعجب آور نیست که برخی از فعالان بازار در نتیجه واکنش محافظه کارانه نشان می دهند ، “ ریپل در بیانیه ای گفت ، اضافه كرد كه پس از انتصاب به كار با رهبر جدید SEC ادامه خواهد داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید