رسوبات آمریكا برای بهبودی از سقوط قیمت نفت می تواند سالها طول بكشد – RT Business News

تولید نفت ایالات متحده احتمالاً بیش از دو سال و نیم زمان خواهد برد تا از فوریه به 13 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) به رکورد خود بازگردد.

براساس میانگین پنج پیش بینی کننده اصلی ، بلومبرگ نظرسنجی کرده است که تولید نفت خام ایالات متحده می تواند 16 درصد پایین تر از اوج فوریه 2020 باشد.

براساس داده های دریافت شده از سقوط قیمت ، بین اوایل آوریل و اواخر ماه مه به حداقل 1.5 میلیون بشکه در روز تعطیل تولید منجر شده است. Genscape. تا ماه ژوئن ، پیش بینی می شود تولید به 10.9 میلیون بشکه در روز کاهش یابد ، که تقریباً 1.1 میلیون بشکه در روز افت از تعطیلات ، و 800000 بشکه در روز دیگر از تعویق و تکمیل فعالیت دکلره را کاهش می دهد.

خبر مرتبط  در صورت عدم موفقیت دولت ، رستوران ها می توانند شلوغ شوند و میلیونها نفر را بدون شغل ترک کنند ، یک سرآشپز برنده جایزه به Boom Bust می گوید - RT Business News

برخی از تولیدکنندگان شیل آمریکا دوباره راه اندازی شده اند بخشی از تولید تعطیل.

با این حال ، تحلیلگران شرکت Enverus و IHS Markit به بلومبرگ گفتند که احتمالاً تولید حداقل تا سال 2023 طول خواهد کشید تا به سطح سقوط قیمت پیش از نفت بازگردد زیرا شرکت هایی که از این روند قیمت جان سالم به در می برند ، باید اعتماد وال استریت را به دست آورند. همه برای تأمین اعتبار برای صنعت نفت بسته شده است ، که برای رشد تولید طی یک دهه و نیم گذشته وام زیادی گرفته است.

خبر مرتبط  پرونده های غول کرایه اتومبیل و پیشگامان هرتز برای محافظت در برابر ورشکستگی به عنوان Covid-19 تجارت را خشک می کند - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
تسلط بر نفت آمریكا به پایان می رسدبرآوردهای Deloitte در این ماه نشان داد که در طی 15 سال گذشته ، صنعت شیل در مجموع رزرو کرده است 300 میلیارد دلار جریان نقدی منفی خالص، 450 میلیارد دلار سرمایه دیگر سرمایه گذاری شده را نوشت و از سال 2010 تاکنون بیش از 190 ورشکستگی مشاهده کرد.

این صنعت اعتقاد دارد بازگشتی وجود خواهد داشت ، اگرچه رشد کند خواهد بود و ممکن است به سطح قبل از COVID-19 بازنگردد.

“شیل شکسته نمی شود. شیل گم نشده است؛ شیل باز خواهد گشت ، “ ریان لنس رئیس و مدیرعامل ConocoPhillips گفت دانیل یرگین معاون رئیس IHS برای “گفتگوهای CERAWeek” در اوایل ماه جاری.

خبر مرتبط  سوپرمارکت های انگلیس هشدار دادند که با افزایش ترس از عدم توافق Brexit ، مواد غذایی را پس انداز کنند - گزارش - RT Business News

“اما من فکر می کنم که کندتر شده است زیرا فشار شرکت ها برای محدود کردن برنامه سرمایه خود وجود دارد ، ممکن است رشدی چشمگیر مانند گذشته نداشته باشد ، زیرا فکر نمی کنم دست کم به سرمایه در جامعه سرمایه گذار ، حداقل در بخش عمومی مشاغل به همان اندازه که در طی یک دهه گذشته انجام می شود ، محکم خواهد بود. “ لنس اضافه شد.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com