رسوایی مالیاتی ترامپ “هیچ چیز برگر” نیست زیرا همه شرکت های بزرگ آمریکایی و نخبگان ایالات متحده اینگونه عمل می کنند – گزارش Keizer RT – اخبار تجاری RT

با توجه به اخبار مالیات رئیس جمهور دونالد ترامپ ، بدترین قسمت رسوایی این است که کل سیستم مالیاتی “فاسد” ایالات متحده برای افراد فوق العاده ثروتمند و بقیه افراد متفاوت عمل می کند ، گزارش Keizer گزارش RT توضیح می دهد.

وقتی ترامپ در جریان مبارزات قبلی ریاست جمهوری و در زمان ریاست جمهوری خود از انتشار اظهارنامه مالیاتی خودداری کرد ، برخی از رسانه ها شروع به گمانه زنی کردند که این امر به دلیل روابط ادعایی وی با روسیه بود ، مجریان برنامه ، مکس و استیسی ، بینندگان را یادآوری کردند. با این حال ، دلیل اصلی این مسئله ریشه در نحوه عملکرد کد مالیاتی ایالات متحده و کل صنعت دارد ، اما اکثر میلیاردرها و شرکت ها می دانند که از روزنه هایی استفاده کنند.

خبر مرتبط  تعداد رکوردی که در اسپانیا ادعا می کنند مزایای بیکاری در اسپانیا را دارند زیرا کورو ویروس میلیون ها نفر را از کار خارج می کند - RT Business News

“هیچ چیز غیرقانونی در اینجا وجود ندارد ، این دقیقاً مانند این است که صنعت گمانه زنی در مورد دارایی به این معنی است که شما بدهی های کلانی را متحمل می شوید که بلغور می کند ، تعداد کاغذها زیاد است بنابراین خالص مالیات می تواند صفر باشد” ماکس کیزر می گوید.

خبر مرتبط  پس انداز کنید! - اخبار تجاری RT

https://www.youtube.com/watch؟v=EcGrYe2d7oQ

مقداری “مراکز قدرت” استیسی خاطرنشان کرد – مانند سیلیکون ولی ، شهر نیویورک و واشنگتن دی سی ، تگزاس و شیکاگو – از مزایای مالیاتی زیادی نسبت به بقیه کشور برخوردار است. او اشاره می کند که ترامپ یک توسعه دهنده املاک و مستغلات از منهتن است ، جایی که هیچ کس تاجر چنین مالیات نمی دهد.

“شما با عدم پرداخت مالیات در آمریکا میلیاردر می شوید” او گفت. وی بعدا افزود که نخبگان هستند “بازندگان” روی کاغذ زیرا این تنها راه جلوگیری از پرداخت است ، در حالی که آنها می توانند وکلا را استخدام کنند تا خلا loهای لازم را که برای هر حوزه متفاوت است پیدا کنند.

خبر مرتبط  کشتی شناور روسی برای تکمیل خط لوله Nord Stream 2 وارد آبهای دانمارک می شود - RT Business News

“لحظه بزرگ” بزرگ ترامپ نتیجه مطلوبی دارد زیرا طرف مالیاتی این داستان هیچ چیز دیگری نیست … اما اکنون کاملاً محکم و اثبات می کند که نفوذ خارجی یک آغازگر نبوده و تبلیغات MSNBC و نیویورک تایمز نبوده ، تبلیغات مستقیم ،“ماکس اشاره کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید