رتبه بندی اعتبار هند در پایین ترین درجه سرمایه گذاری کاهش یافته است – RT Business News

سرویس سرمایه گذاران مودی ، رتبه بندی اعتباری هند را از Baa2 به Baa3 با چشم انداز منفی کاهش داده است ، و با ذکر خطرهای فزاینده ای که سومین اقتصاد بزرگ آسیا با وجود بدهی طولانی تر از رشد آهسته تر روبرو خواهد شد.

“تصمیم برای کاهش رتبه های هندوستان نشان دهنده دیدگاه مودی مبنی بر اینکه مؤسسات سیاست گذاری کشور در تصویب و اجرای سیاست هایی که به طور موثر خطرات یک دوره پایدار از رشد نسبتاً پایین را کاهش می دهد ، وخیم تر شدن قابل توجه بیشتر در وضعیت مالی عمومی دولت و استرس در آن به چالش کشیده می شود. بخش مالی،” آژانس رتبه بندی گفت.

خبر مرتبط  سرمایه گذاران جهانی علی رغم عدم اطمینان و تنش ویروس کرونا در ایالات متحده ، پول نقد خود را به چین می ریزند - RT Business News

این کشور همچنین سال مالی فعلی خود را (آوریل 2020 تا مارس 2021) مورد تجدید نظر قرار داده است و برآورد شوك از اقدامات قفل كننده مربوط به همه گیر مربوط به Covid-19 ، برآورد تولید ناخالص داخلی هند را به چهار درصد انقباض در برابر رشد صفر درصد پیش بینی شده در اوایل سال ، تغییر داد.

پایین آمدن مودی مطابق با دو آژانس بزرگ رتبه بندی جهانی دیگر ، Fitch و Standard & Poor ‘است که در حال حاضر نیز کمترین رتبه درجه سرمایه گذاری (با چشم انداز پایدار) برای هند دارند.

خبر مرتبط  علی بابا و دیگر شرکت های چینی ممکن است سرمایه گذاری های هند را به عنوان مناسبات تجاری پس از درگیری کشنده مرزها مسدود کنند - RT Business News




همچنین در rt.com
محکومیت شدید Covid-19 در هند ، 122 میلیون نفر را از کار خارج می کند



S&P هفته گذشته اعلام كرد كه اقتصاد این كشور در سال مالی جاری پنج درصد كاهش خواهد یافت. براساس اعلام این آژانس ، رشد پیش بینی می شود در سال مالی بعد 8.5 درصد رشد کند (نسبت به پیش بینی قبلی 7.5 درصد). پیش بینی می شود تولید ناخالص داخلی این کشور با 6.5 درصد گسترش یابد.

خبر مرتبط  حدود 2 بیلیون نفر ممکن است به دلیل بیماری همه گیر در دو ماه آینده شغل خود را از دست بدهند - RT Business News

رشد اقتصادی هند در سه ماه مارس به پایین 11 سال با 3.1 درصد کاهش یافت. مرکز نظارت بر اقتصاد هند روز دوشنبه گفت: حدود 122 میلیون هندی تنها ماه گذشته از کار خارج نشده اند ، و افزود که نرخ بیکاری در ماه مه به دلیل قفل شدن همه گیر کوروی ویروس به 23/48 درصد افزایش یافته است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید