راه اندازی هند ShareChat به نظر می رسد خلاoid ناشی از ممنوعیت TikTok را پر کند – RT Business News

ShareChat ، یک پلتفرم رسانه های اجتماعی هند با پشتیبانی توییتر که به 15 زبان منطقه ای برای کاربران پشتیبانی می کند ، یکی از بسیاری از شرکت هایی است که پس از ممنوعیت برنامه TikTok چین در هند قصد دارد جای خالی را پر کند.

TikTok هنگامی که دهلی نو در اواخر ماه ژوئن اعلام کرد این ممنوعیت را اعلام کرد ، به دلیل نگرانی های مربوط به امنیت ملی ، حدود 200 میلیون کاربر در کشور داشت. فقط چند روز بعد ، ShareChat پلت فرم فیلم کوتاه خود را با نام Moj راه اندازی کرد.

“ما بسیار بسیار فرصت طلب بوده ایم ، زیرا فهمیدیم که این یک خلا large بزرگ است ، این یک فرصت بزرگ برای بازار فیلم های کوتاه است و بنابراین ، آن محصول را راه اندازی کردیم ،” آنکوش ساچدوا ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ShareChat ، روز دوشنبه به CNBC گفت.

خبر مرتبط  بزرگترین بانک اسرائیل موافقت خود را با پرداخت 874 میلیون دلار جریمه برای توطئه برای کمک به شهروندان آمریکایی در پنهان کردن 7.6 میلیارد دلار از دارایی های خارج از کشور - RT Business News

“من هنوز معتقدم که اشتهای زیادی برای محتوای ویدیوی کوتاه وجود دارد و اگر ما بتوانیم یک تجربه واقعا خوب ارائه دهیم ، که اساساً به یک خوراک بسیار خوب با پشتیبانی هوش مصنوعی ترجمه می شود ، بازار بزرگی برای تصرف وجود دارد.” او اضافه کرد.

موج اکنون بیش از 80 میلیون کاربر فعال ماهانه دارد که هر روز به طور متوسط ​​34 دقیقه در این سیستم عامل می گذرانند. ShareChat خود رشد کرده است “نمایی،” با جمع آوری 160 میلیون کاربر فعال ماهانه ، در حالی که در مدت مشابه سال گذشته 60 میلیون نفر بوده است.

خبر مرتبط  خروجی اضافی عربستان سعودی باعث کاهش قیمت سوخت سوخت می شود - RT Business News
همچنین در rt.com
قاضی فدرال مانع تلاش ترامپ برای ممنوعیت TikTok از فروشگاه های برنامه های آمریکایی می شوداین شرکت گفت که هفته گذشته 40 میلیون دلار از طریق سرمایه گذاران مختلف قبل از سری E جمع آوری کرده است. این شرکت نوپا که تا به امروز حدود 264 میلیون دلار درآمد کسب کرده است ، همچنین در فکر گسترش فعالیت در خارج از هند است ، هرچند چنین طرح هایی در مراحل اولیه قرار دارند.

خبر مرتبط  اقتصاد انگلیس بعد از بحران مالی سال 2008 ، بدترین ربع را به خود اختصاص داده است ؛ و این قبل از آن است که تأثیر کامل تاج ویروس شناخته شود - RT Business News

“اگر شارچت در سال 2015 دست به اقدام غیرممکن نمی زد ، هند هرگز نمی توانست آرزوی داشتن یک بستر رسانه اجتماعی داخلی را داشته باشد.” مدهوکار سینها ، یکی از شرکای India Quotient ، یکی از اولین حامیان ShareChat گفت.

وی افزود این شرکت “موفقیت امید فراوانی به برادری نوپای هند داده و کارآفرینان را بر آن داشته است تا شرط بندی های جسورانه ای را در اکوسیستم اینترنتی هند انجام دهند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید