رئیس هیترو گفت: یکی از دولت های انگلستان که نتوانسته است بخش هوایی خود را پشتیبانی کند – RT Business News

مدیرعامل فرودگاه هیترو لندن از وست مینستر خواست تا پشتیبانی از بخش هواپیمایی حیاتی را تقویت کند و هشدار داد که بدون آن ، Virgin Atlantic ممکن است غرق شود ، زیرا احتمال توافق نامه نجات یافتنی است.

جان هلند کای ، که از سال 2014 در رأس بزرگترین مرکز هوایی انگلیس قرار داشت ، گفت: دولت به نظر نمی رسد صنعت ستون هوایی تا چه اندازه ستون اقتصاد کشور باشد.

“این ناامید کننده است که انگلستان در سطح جهانی به عنوان یکی از معدود کشورهایی که نمی تواند از بخش حمل و نقل هوایی خود پشتیبانی کند ، ایستادگی می کند.” او روز جمعه به رویترز گفت.

خبر مرتبط  بخش مصرف کننده چین با وجود داده های ناامیدکننده خرده فروشی - از نظر منطقی خوب است - JP Morgan - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
برنامه B؟ طبق گفته های برانسون ، ویلیام آتلانتیک را در انتظار انتظار کمک مالی می کندوی خواستار قدرتهایی شد که باید از هدایت ایالات متحده و برخی از کشورهای اروپایی پیروی کنند و مسیر زندگی را به سمت حامل ها و فرودگاه های انگلستان بریزند. او هشدار داد که بدون پشتیبانی ملی ، ویرجین آتلانتیک ممکن است به زودی مانند بزرگترین شرکت هواپیمایی داخلی انگلستان ، Flybe ، سقوط کند.

شرکت بودجه Flybe ، که 40 درصد از کل پروازهای داخلی را به خود اختصاص داده بود ، پس از عدم تأمین بودجه اضطراری ، در 5 مارس تمام عملیات را متوقف کرد. این سقوط منجر به از بین رفتن 2400 شغل شد که هزاران مسافر در بریتانیا و اروپا از بین رفتند.

خبر مرتبط  قیمت نفت در میان نگرانی های مربوط به افزایش عرضه جهانی محصولات ضرر می کند - RT Business News

هشدار رئیس هیترو هنگامی که خطوط هوایی جهانی در تلاش برای زنده ماندن هستند ، پیش می آید ، شیوع تاج ویروس تقریبا همه سفرها را متوقف کرده است.
همچنین در rt.com
ناو پرچم مالت پس از شکست مذاکرات در میان بحران کورو ویروس ، 80 درصد خلبانان را به آتش کشیدویرجین آتلانتیک ، که متعلق به ریچارد برانسون ، میلیاردر بریتانیایی است ، امیدوار است 500 میلیون پوند کمک دولت را برای اقامت در این کشور دریافت کند ، زیرا برانسون حتی پیشنهاد کرده است که جزیره خصوصی کارائیب خود را وام دهد تا در نجات این شرکت کمک کند.

خبر مرتبط  روسیه برای تسریع در گسترش صنعت فناوری ، کاهش مالیات را برای شرکتهای داخلی IT در نظر گرفته است - گزارش - اخبار بازرگانی RT

اما با توجه به اینکه شرکتهای وی از مزایای وضعیت مالیات برون مرزی بهره مند می شوند ، بزرگساال تجارت به دنبال یافتن وثیقه مالیات دهندگان تحت فشار قرار گرفت. با این حال از دست دادن یک شرکت بزرگ حمل و نقل دیگر ضربه بزرگی برای بازار حمل و نقل هوایی انگلستان خواهد بود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید