رئیس شرکت رایانیر پس از 80٪ سقوط ترافیک هوایی ، قفل دولت را به عنوان “خرابی” منفجر کرد – RT Business News

شرکت هواپیمایی رایانیر (Ryanair) روز دوشنبه گفت که به دلیل تشدید محدودیت های مربوط به Covid در سراسر اروپا ، در شش ماه آینده “برنامه پرواز قابل توجهی کاهش یافته” را در مقایسه با انتظارات اصلی خود اجرا خواهد کرد.

دولت انگلیس هفته گذشته اعلام کرد که قفل دوم انگلیس از 5 نوامبر آغاز می شود. فرانسه و آلمان نیز در حال معرفی دومین قفل انسداد در سراسر کشور هستند. طی چند روز گذشته بسیاری دیگر از دولت های اروپایی محدودیت ها را افزایش داده اند.

“WHO (سازمان بهداشت جهانی) خود تأیید کرد که قفل کردن باید آخرین گزینه باشد ، قفل کردن اساساً یک شکست است ،” مایکل اولری ، مدیر عامل شرکت رایانیر به CNBC گفت.

خبر مرتبط  افت چشمگیر صادرات بیشتر ایران و نظم و انضباط OPEC + نفت از اوج 2 ساله - RT Business News

او اضافه کرد: “اگر ما آزمایش تهاجمی و ردیابی بیشتری داشتیم ، یا همانطور که (نخست وزیر انگلیس) بوریس جانسون قول آزمایش و ردیابی کلاس جهانی را داد ، واضح است که ما در انگلیس نداریم ، می توانستیم از قفل دوم جلوگیری کنیم.”

بیشتر بخوانید: Gove تأیید می کند که اگر میزان عفونت پایین نیاید قفل ماه نوامبر انگلیس در تمام ماه دسامبر تمدید خواهد شد

در پی شیوع بیماری همه گیر Covid ، رایانیر به دلیل سفارشات در خانه به شدت ضربه خورده است. این شرکت روز دوشنبه افت 78 درصدی درآمد را بین ماه های آوریل و سپتامبر در مقایسه با عملکرد سال گذشته اعلام کرد. این شرکت هواپیمایی همچنین در آن شش ماه کاهش 80 درصدی تعداد مشتریان را تجربه کرد و برای دوره مهم تابستانی خود برای اولین بار در سه دهه گذشته ضرر کرد.

خبر مرتبط  شرکت هواپیمایی هواپیمایی پرچم آلمان ، لوفت هانزا ، در "مذاکرات فشرده" برای کمک به دولت برای ماندن در معرض خطر قرار دارد - RT Business News
همچنین در rt.com
British Airways ، EasyJet و Ryanair از دولت انگلیس به دلیل قوانین قرنطینه با “فاقد مدرک علمی” شکایت کردند“واضح است که سفرهای هوایی در خط مقدم این بیماری همه گیر است … و ما فکر می کنیم تنها راه خروج از این کار این است که دولت ها ، انگلیس ، ایرلند و دیگر دولت های اروپایی آزمایش های قبل از عزیمت را انجام دهند.” اولیاری گفت.

خبر مرتبط  سرمایه گذاری های جهانی در حالی که آشفتگی Covid-19 بازارهای مالی را در اختیار دارد ، وارد چین می شود - RT Business News

طبق گفته های Ryanair سفر هوایی در اروپا تا چند سال آینده همچنان تحت فشار است. O’Leary گفت که وجود خواهد داشت “مقدار عمده ای از سفرهای ضروری که زمستان امسال انجام خواهد شد ، اما اساساً ما در مورد تعدادی صحبت می کنیم که کمتر از یک سوم نرمال است.”

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید