رئیس بانک مرکزی روسیه پیام های رمزگذاری شده ای را از طریق RO BROOCHES به بازار مالی ارسال کرد – اخبار کسب و کار RT

الویرا نبیولینا ، رئیس بانک مرکزی روسیه ، گفت که بروشورهایی که او امسال در طول کنفرانس های مطبوعاتی پس از تصمیم گیری در مورد نرخ های بهره اصلی استفاده کرد ، بسیار دقیق انتخاب شده اند.

“من مدت طولانی است که بروش می پوشم ، اما امسال از آنها استفاده می کردم تا بتوانم درک خود از وضعیت فعلی را نشان دهم.” رئیس تنظیم کننده در مصاحبه ای با RTVi ، یک شبکه تلویزیونی خصوصی مستقر در نیویورک که به زبان روسی پخش می شود ، گفت.

بیشتر بخوانید: روسیه نرخ بهره اصلی را به پایین ترین سطح دوران پس از اتحاد جماهیر شوروی کاهش می دهد

انتخاب بروشورهای Nabiullina در سال 2020 برای روزنامه نگاران روسی و بین المللی موضوع داغی بود که اغلب درباره معنای آنها بحث می کردند و یا اینکه آیا اصلاً معنایی داشتند.

خبر مرتبط  تولید نفت ایالات متحده امسال بیش از حد انتظار می افتد - RT Business News

اولین روزنامه که در مطبوعات بسیار مورد توجه قرار گرفت ، اولین بار در فوریه برگزار شد. به گفته نبیولینا ، او به همین مناسبت انتخاب تصادفی کرد ، اگرچه در ماه دسامبر از او س whatال شد با چه پرنده ای بیشتر شناخته شده است. این قطعه به شکل لک لک بود.

در ماه مارس ، او یک سنجاق به شکل عروسک رولی-پلی روسی به کت خود بست. اعتقاد بر این بود که اشاره به اقداماتی است که بانک برای حمایت از بخش مالی کشور در طی همه گیری Covid-19 انجام می دهد. این اسباب بازی محبوب همچنین به عنوان آرم بخشی در وب سایت تنظیم کننده که به اقدامات مقابله با بحران اختصاص یافته بود ، استفاده شد.

خبر مرتبط  اقتصاد هند پس از رکود ویروس کرونا بهبود می یابد - اخبار تجاری RT

در ماه آوریل ، نبیولینا از یک سنجاق مانند خانه استفاده کرد ، در حالی که ، در ماه ژوئن ، او یک کبوتر کوچک پوشید.

در ماه سپتامبر ، بروشور انتخاب شده وی دارای نماد Play / Pause بود. سنجاق موجی شکل در مهر ماه یقه کت او را آراسته کرد. نبیولینا گفت که او فکر می کند هر بار که پیام را انتخاب می کند ، یک پیام خاص می تواند انتقال دهد ، اما گاهی اوقات تماشاگران به این انتخاب اعتبار زیادی می دهند.

وی گفت كه وی پیش بینی نمی كرد كه سنجاق موج دار او نشانگر نگرانی او از پیروزی پیش بینی شده جو بایدن در انتخابات باشد كه می تواند موجب تلاطم های ژئوپلیتیك شود.

خبر مرتبط  هند تلاش های خود را برای فریب شرکت های خارج از چین افزایش می دهد - RT Business News

گاو نر زیبایی که هفته گذشته به ژاکت خود چسبانده بود ، نمایانگر موجودی است که حتی در برابر یخبندان نیز مقاومت می کند – “یک پرنده مقاوم” به گفته نبیولینا.

در آن روز ، بانک مرکزی روسیه تصمیم گرفت نرخ بهره اصلی را بدون تغییر 4.25 درصد ثابت نگه دارد ، که به این دلیل است که کاهش شدید بعید است ، به دلیل خطر تورم.

هنگامی که از نبیولینا در مورد برنامه های خود برای سنجاق های انتقال پیام در آینده سوال شد ، نبیولینا گفت که او هنوز تصمیم نگرفته است که آیا به سنت خود ادامه خواهد داد یا این روند را جبران خواهد کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید