ذخیره نفت در ایالات متحده تا اواسط ماه مه به مرز خود رسیده است – RT Business News

در اواسط ماه مه ، واحدهای تجاری نفتی ایالات متحده می توانند کاملاً پر شوند اگر دریل ها در میان بزرگترین گلوت نفتی که جهان تاکنون دیده است ، تولید خود را کاهش ندهند.

با توجه به بسیاری از حساب ها ، پیش بینی های نفت خام EIA در مقایسه با آنچه تحلیلگران مستقل دیگر پیش بینی می کنند ، مطابقت دارد و توافق نامه ای که تاکنون از نشست مجازی “اوپک” منتشر نشده است ، پیش بینی های هر کسی را جبران نمی کند.

EIA پیش بینی می کند موجودی جهانی سوخت های مایع در سال 2020 به طور متوسط ​​3.9 میلیون بشکه در روز در مقایسه با 0.2 میلیون کاهش در روز در سال 2019 افزایش یابد. این آژانس انتظار دارد که در طول نیمه اول سال ، بیشترین میزان تولید موجودی را داشته باشد زیرا جهان همچنان با یک قفل جدی و مسافرت هوایی بسیار محدود روبرو می شود. همچنین انتظار می رود که ساخت خام از 5.7 میلیون بشکه در روز در سه ماهه اول به 11.4 میلیون بشکه در روز برسد و در سه ماهه دوم رشد کند.

پیش بینی های کوتاه مدت توسط IEA و خانه های تجاری بسیار بدتر است.

بیشتر بخوانید

IEA می بیند که تقاضای جهانی نفت در حال کاهش است 20 میلیون بشکه در روز در حالی که Trafigura و Vitol تقاضای ماه آوریل را مشاهده می کنند رها کردن BB 30M حیرت آور در روز.

حتی بدتر: جی پی مورگان اکنون در حال حاضر خواستار کاهش 40 درصدی تولید ناخالص داخلی برای Q2 ، همراه با خسارات شغلی است که به 25 میلیون خواهد رسید. این اعداد هستند که تقاضای سوخت های فسیلی را قطعی می کنند.

خبر مرتبط  بانک های روسیه در میان همه گیر COVID ، ذخایر طلا را به بالاترین سطح تاریخی افزایش می دهند - RT Business News

تقاضای کاهش به ازای هر 20-25 میلیون بشکه در روز به مدت فقط سه ماه می تواند عواقب ویران کننده ای به همراه داشته باشد زیرا این امر می تواند به معنای افزایش موجودی های جهانی با 2،2 میلیون میلیون بشکه ، یعنی حدود دو سوم ذخایر فعلی OECD با 3000 میلیون بشکه باشد.

توجه داشته باشید که رقم 3000 میلیون بشکه توسط OECD همان چیزی است که به عنوان شناخته می شود “حداقل سطح عملکرد” ​​، این به معنای روغن غیرقابل استفاده است که به عنوان پایین خط لوله یا پایین مخزن و غیره خدمت می کند.

موجودی های موجود بسیار کمتر از آن است. به عبارت دیگر ، ذخیره سازی موجود می تواند خیلی زودتر از آنچه فکر می کنیم پر شود. ذخیره سازی شناور موجود در شرایط سختی قرار دارد: در 100 میلیون بشکه در صدر ، واقعاً در آن مقطع اهمیت چندانی نخواهد داشت.

از این منظر ، تولیدكنندگان نفت ممكن است انتخاب دیگری برای كاهش تولید در حداقل شش هفته از زمان دیگر ندارند. بازار برای آنها تصمیم خواهد گرفت و هیچ توافق لازم نخواهد بود.

با این حال ، پنجره ای برای عمل قبل از اینکه همه چیز به شدت خراب شود می تواند بسیار باریک تر از تصور بسیاری باشد ، با انتظار می رود همه گیر COVID-19 همچنان باعث سقوط بی سابقه ای در تقاضای جهانی نفت شود.
همچنین در rt.com
“اینگونه نیست که دوستان با دوستان رفتار کنند.” سناتورهای آمریکایی عربستان سعودی را به جنگ علیه نفت آمریکا متهم می کننددر واقع ، در جلسه مجازی اوپک در پنجشنبه شب ، دبیرکل اوپک محمد بارکیندو به این نکته اشاره کرد: وی گفت: “برای این کار در برخی زمینه ها ، ارزیابی دبیرخانه اوپک از ظرفیت ذخیره جهانی نفت موجود بالغ بر 1 میلیارد بشکه است. با توجه به عدم تعادل عرضه و تقاضای بی سابقه فعلی ، می توان حجم عظیم عظیم 14.7 میلیون بشکه در روز را در 2Q20 به وجود آورد. این حجم بیش از حد 1.3 میلیارد بشکه دیگر به ذخایر جهانی نفت خام اضافه می کند ، و از این رو ظرفیت ذخیره جهانی نفت خام موجود در ماه مه را از بین می برد. “

مشکل این است که ما تصویری شفاف از وضعیت ذخیره سازی نداریم. ما فقط می توانیم یک ایده کلی را با هم جمع کنیم.

خبر مرتبط  "کابوس" سهام ایالات متحده با قیمت بیش از حد که توسط "سرمایه گذاران جوان و گنگ" هدایت می شود - مدیر صندوق - RT Business News

صحبت کردن با ناظر بازار، Geoggrey Craig ، یک تحلیلگر انرژی جهانی در Ursa ، گفت که در حالی که شرکت وی از ماهواره ها برای ردیابی سطح ذخیره جهانی استفاده می کند ، به نظر می رسد ظرفیت ذخیره جهانی هنوز حدود 40 درصد باقی مانده است ، یا حدود 1.5 میلیارد بشکه است که می توان به آن رسید. “در عرض چند ماه”

او همچنین اشاره کرد که “موجودی های نفتی الگوی شیوع و نحوه شیوع آن را تقلید می کنند.” در حالي كه چين محدوديت هاي قفل بندي در شهر مبدا ووهان را كاهش مي دهد ، اگرچه ترس از موج جديدي از عفونت ها وجود دارد.

Plains All American Pipeline ، یکی از بزرگترین شرکتهای میان رده در ایالات متحده ، می گوید ، تا اواسط ماه مه ، ذخایر تجاری تجاری نفت در ایالات متحده کامل است.

در یک پنجشنبه تشکیل پرونده با کمیسیون راه آهن تگزاس که استناد کرد آرگوسدشت ، گفت ، تقاضای پالایشگاه ایالات متحده برای نفت خام حداقل 30 درصد (حدود 5 میلیون بشکه در روز) کاهش می یابد ، در حالی که صادرات نفت خام با حدود 1 میلیون بشکه در روز کاهش می یابد.

خبر مرتبط  پیروزی بایدن می تواند چاپ پول و حباب بازار سهام ایالات متحده را تقویت کند - پیتر شیف - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريباً 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهددر این میان ، ترامپ در تلاش است تا با تأمین بودجه برای خرید نفت آمریكا برای پركردن ذخایر استراتژیك نفتی (SPR) اقدام كند تا برخی از فشارهای لازم بر روی ظرفیت ذخیره سازی در بازارهای آزاد را کاهش دهد.

تاکنون این تلاشها با شکست روبرو شده است.

کنگره آمریکا طرحی را برای صرف 3 میلیارد دلار از بسته تحریک اقتصادی برای خرید نفت برای پر کردن ذخیره استراتژیک آمریکا در تلاش برای رفع مشکل ظرفیت ذخیره سازی رد کرد. این بودجه می توانست حدود 77 میلیون بشکه نفت برای SPR خریداری کند. در عوض ، وزارت انرژی نفت را از طریق درخواست و نه خرید به دست می آورد ، و این بدان معناست که آن را با قراردادهای ذخیره موقت در SPR ، روغن خریداری می کند. به عبارت دیگر ، دولت خواهد بود اجاره فضای در SPR

و در حالی که همه توجه به معامله جهانی کاهش تولید متمرکز شده است که اکنون در مکزیک ظاهراً به آن معلق است ، حتی اگر این معامله به 15 میلیون بشکه در روز برسد ، برای جبران خسارت عرضه یا بحران ذخیره کافی نخواهد بود. اکثر تحلیلگران می گویند ما به 18 میلیون بشکه در روز به بالا نیاز داریم تا حتی بتواند احساس آرامش کند و از سقوط بیشتر قیمت ها جلوگیری کند.

توسط الکس کیمانی برای Oilprice.com

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com

پاسخی بگذارید