ذخیره سازی نفت ایالات متحده ممکن است جایی برای “چند صد میلیون بشکه” داشته باشد – RT Business News

استیون منوچین ، وزیر خزانه‌داری آمریکا در یک جلسه توجیهی در کاخ سفید ، به نقل از رویترز ، گفت که ایالات متحده در حال کار بر روی راه های گسترش فضای ذخیره سازی برای اضافه کردن چند صد میلیون بشکه بیشتر به آن است.

“ما همچنین به طور بالقوه توانایی ذخیره چند صد میلیون بشکه دیگر را بررسی می کنیم ، بنابراین گزینه های مختلفی را مشاهده می کنیم ،” منوچین پس از اعلام اینکه دولت فدرال در حال تهیه طرحی برای پیشبرد تولیدکنندگان مشکل دار نفت محلی است ، گفت.

دولت فدرال پیش از این 23 میلیون بشکه از فضای ذخیره سازی ذخیره نفت استراتژیک به 9 شرکت انرژی اجاره داده بود و نفت در حال حاضر به SPR در جریان است. در ماه آوریل بیش از 1 میلیون بشکه بود ارسال شد به SPR.

خبر مرتبط  China Xpeng از نمونه اولیه اتومبیل های پرنده در نمایشگاه بزرگ اتومبیل پکن - RT Business News رونمایی کرد

بیشتر بخوانید: مرگ نفت ایالات متحده

ذخیره استراتژیک نفت می تواند تا حدود 714 میلیون بشکه نفت خام داشته باشد. رویترز خاطرنشان می كند كه در حال حاضر میزان اشغال آن در حدود 636 میلیون بشكه است.

مرکز کوشینگ ، اوکلاهوما نیز در حال پر کردن است. میزان اشغال فعلی این مجتمع حدود 70 درصد است ، اما طبق گفته معامله گران ، در حقیقت توسط شرکت هایی که به دنبال فضای ذخیره روغن خود هستند ، کاملاً رزرو شده است. حداکثر ظرفیت کوشینگ تقریباً است 80 میلیون بشکهطبق گزارش رویترز ، اما ظرفیت کار آن 76 میلیون بشکه است. از 17 آوریل ، مقدار نفت ذخیره شده در آنجا 53 میلیون بشکه بود.

خبر مرتبط  آیا توافق اوپک + باعث کاهش توافق بازار نفت خواهد شد؟ - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
سقوط قیمت نفت خام بالاخره صنعت نفت ایالات متحده را وادار به کاهش تولید و یا کاهش قیمت خواهد کردروغن در آن ذخیره می شود دریایی همچنین. فقط در سواحل کالیفرنیا ، تانکرهایی وجود دارند که حدود 20 میلیون بشکه نفت خام و دریایی در آن ساکن نیستند تا بتوانند از آن استفاده کنند.

خبر مرتبط  مدیر دارایی پس از آنکه قیمت شمش در دهه گذشته بالا می رود ، گفت: "طلا بیت کوین واقعی است" - RT Business News

“این باور نکردنی است. این قیمت ها بسیار پایین است ، و در بعضی موارد ما نفت را ذخیره می کنیم و برای ذخیره هزینه می شویم زیرا ظرفیت فوق العاده ای برای آن داریم. “ رئیس جمهور ترامپ گفت. “بنابراین آنچه اتفاق افتاده است با این ذخایر استراتژیک باورنکردنی است.”

ترامپ همچنین به رسانه ها گفت که به زودی برنامه خود را برای کمک به صنعت نفت بدون ارائه جزئیات اعلام می کند. مطابق با گزارش ها، اگرچه منوچین به خبرنگاران گفت: “این کمک مالی نخواهد شد.”

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com