ذخایر هفتگی طلا و ارز خارجی روسیه 6.5 میلیارد دلار افزایش می یابد – RT Business News

دارایی های ارزی روسیه طی یک هفته بیش از یک درصد افزایش یافت و در مجموع به 593.6 میلیارد دلار رسید ، بر اساس آخرین اطلاعات بانک مرکزی.

رشدی که بین 11 دسامبر تا 18 دسامبر مشاهده شد ، مورد حمایت قرار گرفت “ارزیابی مجدد نرخ ارز مثبت و افزایش قیمت طلا” بانک مرکزی روسیه روز پنجشنبه در بیانیه ای گفت. این افزایش پس از آن صورت گرفت که طبق آمار رسمی ، ذخایر ارزی هفتگی کشور در اوایل ماه جاری 0.6 میلیارد دلار کاهش یافت.

خبر مرتبط  کره جنوبی به خطوط هوایی دستور داد كه هواپیماهای بوئینگ 737 خود را به دنبال هشدار FAA - فوراً بررسی كنند - RT Business News
همچنین در rt.com
بانک مرکزی روسیه هشدار می دهد که تحریم های ایالات متحده ممکن است منجر به سقوط دلار شودروسیه علیرغم افزایش هزینه های بودجه ناشی از بحران ویروس کرونا ، همچنان به افزایش ذخایر بین المللی خود ادامه داده است. با توجه به آخرین افزایش ، دارایی های طلا و ارز از 3 ژانویه که 556 میلیارد دلار بود ، 37.6 میلیارد دلار افزایش یافت.

خبر مرتبط  روسیه نرخ بهره اصلی را به پایین ترین دوران پس از شوروی کاهش می دهد - RT Business News

ذخایر ارزی Forex ملی روسیه شامل دارایی های خارجی مایع ، از جمله سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های حق ویژه برداشت (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی و دولت است. سطح فعلی منابع بالاتر از هدف 500 میلیارد دلاری است که توسط تنظیم کننده تنظیم شده است.

خبر مرتبط  گوگل و فیس بوک در مبارزه با اتهامات دولت به پیمان مخفی برای تقلب در بازار تبلیغات آنلاین همکاری خواهند کرد - گزارش - RT Business News

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید