ذخایر طلا و ارز روسیه در یک هفته 1 میلیارد دلار افزایش می یابد – RT Business News

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی این کشور ، پس از سه هفته رشد متوالی ، سهام فارکس روسیه در مجموع به 591.8 میلیارد دلار رسیده است.

وجوه بین المللی از 21 آگوست تا 28 آگوست فقط یک هفته فقط 1 میلیارد دلار افزایش یافت. طبق گفته تنظیم کننده ، رشد توسط “ارزیابی مجدد مثبت” که با فروش ارز خارجی در بازار داخلی تا حدودی کاهش یافت.

خبر مرتبط  چرا ایالات متحده می خواهد فیس بوک را از هم بپاشد؟ RT's Boom Bust پاسخ دارد - RT Business News

از ابتدای سال ، ذخایر طلای و ارز روسیه با وجود تأثیر منفی Covid-19 بر اقتصاد کشور ، تقریباً 36 میلیارد دلار افزایش یافت.
همچنین در rt.com
روسیه اکنون بیش از صادرات گاز طبیعی از طلا درآمد کسب می کندذخایر بین المللی دولت دارایی های خارجی بسیار نقدینگی است که شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های حق ویژه برداشت (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی روسیه (CBR) و دولت است. چندین سال پیش ، تنظیم کننده سطح هدف برای سهام فارکس را 500 میلیارد دلار تعیین کرد که سرانجام در ژوئن 2019 به آن رسید.

خبر مرتبط  روسیه ترافیک حمل و نقل ریلی را از طریق پل کریمه آغاز می کند (عکس ، VIDEO) - RT Business News

رکورد اخیر افزایش قیمت طلا ، دارایی های بین المللی روسیه را در اوایل ماه جاری به بالاترین حد خود رساند ، زمانی که آنها از سطح 600 میلیارد دلار عبور کردند. رکورد قبلی 598.1 میلیارد دلار در آگوست 2008 ، درست قبل از بحران مالی جهانی به دست آمد.

خبر مرتبط  مدیر دارایی پس از آنکه قیمت شمش در دهه گذشته بالا می رود ، گفت: "طلا بیت کوین واقعی است" - RT Business News
همچنین در rt.com
بدترین تأثیر ویروس کرونا در اقتصاد روسیه – پوتینبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید