ذخایر طلا و ارز روسیه در یک هفته 1 میلیارد دلار افزایش می یابد – RT Business News

بر اساس آخرین اطلاعات منتشر شده توسط بانک مرکزی این کشور ، پس از سه هفته رشد متوالی ، سهام فارکس روسیه در مجموع به 591.8 میلیارد دلار رسیده است.

وجوه بین المللی از 21 آگوست تا 28 آگوست فقط یک هفته فقط 1 میلیارد دلار افزایش یافت. طبق گفته تنظیم کننده ، رشد توسط “ارزیابی مجدد مثبت” که با فروش ارز خارجی در بازار داخلی تا حدودی کاهش یافت.

خبر مرتبط  این بحران نفت کاملاً صنعت را تغییر خواهد داد - RT Business News

از ابتدای سال ، ذخایر طلای و ارز روسیه با وجود تأثیر منفی Covid-19 بر اقتصاد کشور ، تقریباً 36 میلیارد دلار افزایش یافت.
همچنین در rt.com
روسیه اکنون بیش از صادرات گاز طبیعی از طلا درآمد کسب می کندذخایر بین المللی دولت دارایی های خارجی بسیار نقدینگی است که شامل سهام طلای پولی ، ارزهای خارجی و دارایی های حق ویژه برداشت (SDR) است که در اختیار بانک مرکزی روسیه (CBR) و دولت است. چندین سال پیش ، تنظیم کننده سطح هدف برای سهام فارکس را 500 میلیارد دلار تعیین کرد که سرانجام در ژوئن 2019 به آن رسید.

خبر مرتبط  تقاضای جهانی نفت 8 درصد در سال 2020 کاهش خواهد یافت - صندوق بین المللی پول - اخبار بازرگانی RT

رکورد اخیر افزایش قیمت طلا ، دارایی های بین المللی روسیه را در اوایل ماه جاری به بالاترین حد خود رساند ، زمانی که آنها از سطح 600 میلیارد دلار عبور کردند. رکورد قبلی 598.1 میلیارد دلار در آگوست 2008 ، درست قبل از بحران مالی جهانی به دست آمد.

خبر مرتبط  دلار آمریكا در شرایطی كه استثنائی بودن آمریكا به نقط اوج خود رسیده است ، مورد تهدید قرار گرفته است - گزارش Keizer RT - اخبار تجاری RT
همچنین در rt.com
بدترین تأثیر ویروس کرونا در اقتصاد روسیه – پوتینبرای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید