“دیزل گیت”: دادستان های آلمان پس از رسوایی انتشار گازهای گلخانه ای از شرکت فولکس واگن قاره می گیرند – اخبار تجاری RT

مأموران پلیس و دادستان ها دفاتر تولید قطعات خودرو قاره و همچنین اماکن خودروساز آلمانی فولکس واگن را به عنوان بخشی از کاوشگر انتشار دیزل 5 ساله جستجو کرده اند.

روز چهارشنبه این حمله ها در چند شهر از جمله هانوفر ، رگنسبورگ ، وولفسبورگ ، گیفورن ، برلین ، فرانکفورت و نورنبرگ انجام شد ، سخنگوی دادستانی هانوفر با تأیید گزارش های اولیه رسانه های آلمان گفت.

کارمندان قاره مشکوک هستند “بکارگیری کلاهبرداری و تهیه اسناد کاذب ،” رویترز استناد به دادستان الیور آیزنهاور را گفته است. این مقام مسئول گفت: هفت مهندس و دو مدیر پروژه تحت تأثیر این کاوشگر قرار دارند.

خبر مرتبط  روسیه منجر به صعود سهام چهارم در بازار نوظهور به بالای چهار ماه شد - RT Business News
همچنین در rt.com
پلیس آلودگی: کره جنوبی به مرخصی از مرسدس بنز با 63 میلیون دلار جریمه ، به اتهامات جنایی برای انتشار اطلاعات جعلیاین تهیه کننده خودرو آلمانی در مورد جزئیات تحقیقات اظهار نظری نکرد ، اما اظهار داشت که با مقامات همکاری می کند. به گفته رسانه های محلی ، Continental این مسئله را رد می کند که نرم افزارهایی را برای مشتریان خود انجام داده است تا آزمایش های انتشار گازهای گلخانه ای را کنترل کنند.

خبر مرتبط  شرکت های نفتی ایالات متحده تولید را بسیار سریعتر از حد انتظار کاهش می دهند - RT Business News

این توسعه گسترش رسوایی “دیزل” را که در سال 2015 آغاز شد ، برجسته کرد ، هنگامی که مشخص شد اتومبیل های فولکس واگن که در آمریکا فروخته شده دارای نرم افزار ویژه ای هستند که به آنها امکان می دهد سطح واقعی انتشار را در طول آزمایش نقاب بزنند. این خودروساز آلمانی بعداً به تقلب اعتراف کرد که این امر منجر به به تعویق افتادن دادخواستها و میلیارد ها جریمه و جبران خسارت مشتریان شده است. در سال 2017 ، این امر در ایالات متحده گناهكار شد و موافقت كرد كه 4.3 میلیارد دلار مجازات پرداخت كند. در ابتدای سال جاری ، به غول خودرو دستور داده شد كه مبلغی حدود 200 میلیون دلار جریمه نقدی را به دولت كانادا پرداخت كند.

خبر مرتبط  کویت برای پرداخت حقوق عمومی پول ندارد - RT Business News
همچنین در rt.com
کارفرمایان فولکس واگن به دلیل رسوایی انتشار دیزل در آلمان متهم شدندبرای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید