دوو برای ساخت دو تانکر LNG برای غول انرژی روسیه Novatek – RT Business News

کارخانه کشتی سازی و مهندسی دریایی Daewoo (DSME) از کارخانه تولید گاز روسیه Novatek سفارش ساخت دو تانکر LNG برای کار در کامچاتکا و مورمانسک را دریافت کرده است.

طبق گفته DSME ، پیش بینی می شود این دو حامل با ظرفیت 380،000 متر مکعب LNG (گاز طبیعی مایع) ساخته شوند. وی افزود: گزینه دو کشتی دیگر نیز در این قرارداد درج شده است.

کشتی هایی که در مورمانسک و کامچاتکا روسیه مستقر می شوند ، نقش ایستگاه های میانی را ایفا می کنند. نصب آنها باعث می شود LNG خیلی سریعتر به اروپا و آسیا منتقل شود و هزینه خدمات بار را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد.

خبر مرتبط  گازپروم روسیه خسارات گسترده ای را برای کاهش قیمت انرژی و استهلاک روبل برای سال 2020 ثبت کرد - RT Business News
همچنین در rt.com
پوتین انتظار دارد که روسیه تا سال 2035 پنج برابر LNG را به 140 میلیون تن برساند“با انعقاد این قرارداد ، شرکت ما توانست یک بار دیگر فناوری های پیشرفته ما را در زمینه LNG به بازار ثابت کند. با توجه به عواقب coronavirus ، برخی از پروژه های اصلی به تعویق افتاد ، بنابراین این سفارش به شرکت کمک می کند تا ثبات را بدست آورد. “ DSME گفت.

خبر مرتبط  صادرات چین در ماه ژوئیه به دلیل تقاضا برای ماسک های پزشکی و سایر کالاهای قفل شونده - RT Business News

نواتک قصد دارد به منظور بهینه سازی هزینه های لجستیک و حمل و نقل ، یک مجموعه حمل و نقل و ذخیره سازی LNG 20 میلیون تنی را در منطقه مورمانسک بسازد. این کشور همچنین با هدف سازماندهی یک نقطه انتقال LNG در کامچاتکا با حجم 20 میلیون تن در سال. قرار است هر دو ترمینال حدود سال 2022 راه اندازی شوند.

خبر مرتبط  مقامات می گویند که توافقنامه تجارت بین ایالات متحده و چین هنوز زنده است و با وجود تشدید تنش ها ، پیشرفت می کند - RT Business News

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید