دونالد ترامپ KING OF DEBT – گزارش Keizer RT – RT Business News

فدرال رزرو ایالات متحده اخیراً گفته است که بیش از نیمی از آمریکایی ها هیچ پولی در حساب پس انداز خود ندارند. به گفته Keizer گزارش ، این بدان معناست که آنها ناامید هستند و هر چه را با محرک “به اصطلاح” اتفاق می افتد ، می پذیرند.

طبق گفته های میزبان Max Keizer و Stacy Herbert ، سیستم مالی فعلی بدهی را تسویه می کند و هیچ پایه ای برای پس انداز برای ایجاد اقتصاد با پول واقعی ، مانند طلا یا بیت کوین ندارد.

خبر مرتبط  Covid-19 می تواند بیش از 100 میلیون شغل و بیش از 1 تریلیون دلار از صنعت جهانگردی جهانی از بین ببرد - RT Business News

وی گفت: “انتقال به جهان یا دوره فیات توسط بانك انگلیس انجام شد كه سعی در حفظ ثروت پادشاهی اروپا از طریق بانك مركزی داشت. و سپس آنها دوره فیات را آغاز کردند ، و سپس اقتصاد کینزی ، که دین دوره فیات است … “ مکس توضیح می دهد.

“آمریکا به سلطنت خالص سقوط کرده است ،” وی ادامه داد ، در مورد بررسی های امدادی که توسط رئیس جمهور دونالد ترامپ به میلیون ها آمریکایی وعده داده شده است و نام او را بر عهده خواهد گرفت ، صحبت می کند.

https://www.youtube.com/watch؟v=rFmAOk-K6KI

فدراسیون فدرال و ترامپ ، او همچنین در اقتصاد کینزی مطرح شده است ، شما نمی توانید او را مقصر بدانید ، او پول را نمی فهمد ، او فقط بدهی را می فهمد. او پادشاه بدهی است. “

به گفته مکس ، “هر دلار آمریکا باید تصویر ترامپ ، امضای خود را با عبارت” پادشاه بدهی “داشته باشد.

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش تجارت RT مراجعه کنید

پاسخی بگذارید