دومین تولید کننده بزرگ اوپک از کاهش تولید چشم پوشی نخواهد کرد – RT Business News

علی علوی ، معاون نخست وزیر و وزیر نفت ، گفت: دومین تولید کننده بزرگ اوپک و بزرگترین تأخیر در کاهش تولید ، عراق ، باعث کاهش تولید بیشتر و متعهد به پیمان اوپک + خواهد شد.

“با وجود محدودیت های شدید اقتصادی عراق ، ما به مسائل فنی می پردازیم که به ما امکان می دهد تولید نفت را بیشتر کاهش دهیم ،” علوی توییت کرد و افزود: “ما همچنان به توافق اوپك + متعهد هستیم ، و وظیفه خود را در جهت تأمین یك بازار جهانی پایدار و مطمئن انرژی انجام می دهیم.”

عراق که در توافق های قبلی کمترین عضو پیمان اوپک + بود ، بود برای شروع دور جدید کاهش آهسته است، هم. یک هفته پس از توافق نامه جدید در تاریخ 1 مه ، عراق هنوز در حال مذاکره با بزرگان نفت بود که در مورد کدام زمینه های نفتی باید تولید را کاهش دهد.

به عنوان بخشی از توافق اوپک + ، عراق باید در حدود 1 میلیون بشکه در روز (بشکه در روز) تولید خود را کاهش دهد ، این رقم مطابق با منابع ثانویه اوپک در جدیدترین گزارش ماهانه بازار نفت (MOMR) خود در ماه مارس 2020 با 4.585 میلیون بشکه در روز در روز بود.

خبر مرتبط  هدف اصلی این خودروسازان جهانی بازگشایی گیاهان و تعهد افزایش امنیت کارگران است - RT Business News

با این وجود گفته می شود که عراق در اوایل ماه مه به برخی از خریداران نفت آسیایی خود گفته است حجم کامل قراردادها را ارسال نمی کند ماه ژوئن درخواست کرد این می تواند نشانه ای باشد که حتی کمترین عضو سازنده اوپک این بار تلاش می کند نقش خود را بازی کند ، زیرا قیمت نفت آنقدر پایین است که درآمد بودجه اولیه عراق ، درآمد نفت را ویران می کند.

خبر مرتبط  نفت خام ساحل خلیج فارس معیار خاص خود را کسب می کند - RT Business News

طبق نظرسنجی رویترز ، اوپک نتوانست به طور کامل عمل کند با سهم خود از کاهش در ماه می ، و عراق ، و همچنین یکی دیگر از مشکلات سریال ، نیجریه ، دوباره نتوانست کاهش وعده های داده شده را تحویل دهد.
همچنین در rt.com
اوپك + معامله دقيقه گذشته را قطع كرد تا تقريباً 10 ميليون بشكه در روز از توليد نفت را كاهش دهدخبر مرتبط  اپل از دادگاه خواست تا پیشنهاد Epic Games را برای نگه داشتن Fortnite در فروشگاه App در حین نبرد قانونی با پرداخت های درون بازی رد کند - RT Business News

با توجه به سهم بسیار بالایی از درآمدهای نفتی در بودجه خود ، عراق از نظر تئوری باید یکی از با انگیزه ترین تولیدکنندگان اوپک باشد تا قیمت نفت را بسیار بالاتر از آنچه در حال حاضر است ببیند.

درآمدهای نفتی عراق در ماه مه از ماه آوریل افزایش یافت ، به رغم اینکه ماه گذشته کمتر بشکه نفت فروخت ، خبرگزاری فرانسه گزارش داد روز سه شنبه ، با استناد به اطلاعات وزارت نفت. عراق در ماه مه 2.09 میلیارد دلار از فروش نفت به دست آورد که در ماه آوریل با سقوط قیمت فقط 1.4 میلیارد دلار در ماه آوریل بود.

این مقاله در ابتدا در منتشر شد Oilprice.com