دلار کاهش می یابد زیرا توانایی ایالات متحده در صادرات ارز ارزش افزوده خود به پایان می رسد – پیتر شیف – RT Business News

پیتر شیف ، دلال بورس اوراق بهادار ، بار دیگر هشدار داده است كه ارز آمریكا محكوم است و جهان سرانجام اعتماد به آن را از دست می دهد ، كه به گفته وی باید مدت ها پیش اتفاق افتاده است.

در آخرین قسمت از Boom Bust ، شیف درباره سرنوشت توافق تجاری ایالات متحده و چین صحبت کرد. این سرمایه گذار گفت که او معتقد است که توافق مرحله دوم وجود نخواهد داشت و خاطرنشان کرد: پکن هنوز هم به ویژه در پیش از انتخابات ، از واشنگتن اهرمی دارد.

خبر مرتبط  تزریق پول نقد ایالات متحده منجر به ظهور شرکت های زامبی شد - گزارش Keizer RT - اخبار کسب و کار RT

“مشکل واقعی این خواهد بود که چینی ها خرید اوراق قرضه ما را متوقف کنند یا فروش اوراق ما را شروع کنند.” وی گفت ، این روند ممکن است از قبل آغاز شده باشد. چین قبلاً بزرگترین طلبکار دولت آمریکا بود اما سال گذشته توسط ژاپن پیشی گرفت. با این حال ، پکن هنوز هم می تواند از بدهی ایالات متحده به عنوان سلاح استفاده کند ، زیرا دارای بیش از 1 تریلیون دلار اوراق بهادار خزانه داری ایالات متحده است.

خبر مرتبط  دزدی دریایی نفت در طول همه گیری های COVID SPIKED شده است - RT Business News

https://www.youtube.com/watch؟v=amjrnvVZ7sM

اگر دلار سقوط کند ، طبق گفته شیف ، ایالات متحده دیگر قادر نخواهد بود خرید محصولات چینی را بخرد.

“وقتی دلار سقوط می کند ، فکر می کنم این اتفاق می افتد ، چینی ها کشاورزی آمریکایی بیشتری را خریداری می کنند ، زیرا آمریکایی ها قصد خرید خیلی کمتری دارند ، زیرا قیمت ها بالا می روند.” سرمایه گذار اظهار داشت

خبر مرتبط  هواوی دیگر به دلیل تحریم های آمریکا دیگر تراشه های پرچمدار خود را تولید نخواهد کرد - RT Business News

“ما به سمت یک بحران واقعی سوق داده ایم ، بنابراین مشکل این نیست که چین از ما بهره ببرد ، این حقیقت است که ما با صادر کردن ارز ارزش افزوده ما برای محصولاتشان ، در واقع می توانیم از آنها استفاده کنیم.” و من فکر می کنم توانایی ایالات متحده برای ادامه این کار به پایان می رسد. “

برای اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید