دلار با نزدیک شدن به بایدن به پیروزی ضعیف می شود و حتی ممکن است پایین بیاید – RT Business News

دلار آمریکا روز پنجشنبه در برابر سایر ارزهای اصلی معامله کمتری انجام داد در حالیکه رئیس جمهور دونالد ترامپ از ایالات متحده به دلیل ادعای بی نظمی در انتخابات شکایت کرد ، در حالی که رقیب وی ، جو بایدن ، دموکرات ، در آرا elect انتخاباتی جلو افتاد.

شاخص دلار که در برابر سبد ارز یورو را تعقیب می کند ، حدود 0.6 درصد کاهش داشت ، قبل از آنکه بخشی از ضررها را پاک کند. ارزش پول ایالات متحده در برابر پوند انگلیس و ین حدود 0.2 درصد کاهش یافت و برای مدت کوتاهی در برابر یوان چین به ضعیف ترین سطح در بیش از دو سال سقوط کرد. همچنین در مقابل دلار کانادا و همچنین دلار استرالیا و نیوزلند پایین آمد.

خبر مرتبط  Huawei با تلاش برای جلوگیری از بازار 5G اروپا - با ممنوعیت "مبهم" سوئد مبارزه می کند - RT Business News
همچنین در rt.com
اشکال 16 تریلیونی دلاری: بیماری همه گیر می تواند هزینه کل تولید سالانه اقتصاد آمریکا را به همراه داشته باشداین سقوط در حالی رخ داد که بایدن پس از پیروزی در چندین ایالت مهم میدان نبرد ، 264 رای از 270 رأی انتخاباتی مورد نیاز برای رسیدن به کاخ سفید را جمع آوری کرد ، در حالی که دونالد ترامپ رئیس جمهور فعلی 214 رأی داشت. مبارزات انتخاباتی ترامپ پس از اینکه رئیس جمهور مخالفان خود را به تلاش برای این کار متهم کرد ، پیش از این در پنسیلوانیا ، میشیگان و جورجیا پرونده های قضایی تشکیل داده است “کش رفتن” انتخابات با تخلیه آرا به نفع بایدن.

خبر مرتبط  چه بخواهیم و چه نخواهیم ، ایالات متحده دیگر دنیا را در کف خود نگه نمی دارد ، چین - پروفسور ریچارد وولف برای RT's Boom Bust - RT Business News

سرمایه گذاران هشدار می دهند که عدم اطمینان انتخابات می تواند در کوتاه مدت بر دلار تأثیر منفی بگذارد. برخی می گویند که بازار در حال حاضر برای پیروزی بایدن قیمت گذاری می کند ، که این امر از افزایش ارزهایی که تحت تأثیر تعرفه های مجازات ترامپ تأثیرگذار بودند ، مشهود است. برخی دیگر هشدار می دهند که در صورت انتخاب بایدن بورس اوراق بهادار بلافاصله پس نخواهد گرفت.
همچنین در rt.com
یوان چین برای تبدیل شدن به سومین ارز ذخیره بزرگ جهان در پشت دلار و یورو – مورگان استنلیخبر مرتبط  ارزهای رمزپایه با کاهش شدید بیت کوین در عرض 24 ساعت تقریبا 200 میلیارد دلار ضرر می کنند - RT Business News

“این س realال واقعی است ، آیا امروز یک روز عجیب است ، یا ما پیگیری خواهیم کرد. حدس من این است که ما پیگیری خواهیم کرد “ مارک چندلر ، استراتژیست ارشد بازار در Bannockburn Global Forex ، به CNBC گفت.

بازارها همچنین منتظر اخبار فدرال رزرو ایالات متحده هستند که انتظار می رود جلسه دو روزه خود را روز پنجشنبه به پایان برساند. با این حال ، انتظار نمی رود بانک فدرال هیچ تغییر عمده ای را در سیاست های پولی اعلام کند ، به ویژه در شرایط عدم اطمینان در انتخابات.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اقتصاد و امور مالی ، به بخش RT مراجعه کنید